reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży pomocy.

reklama
Ja przez prawie 4 lata nie mogłam zajść w ciążę. Powiedziałam do męża że wkoncu odpuszczam bo za dużo mnie to kosztuje , ciągle płacz itp :/ . Jadłam normalnie, chwilowo odrzuciło mnie od słodyczy aż się dziwiłam czemu? Przecież je lubiłam.. zaczęłam w nocy latać do toalety, nic mnie nie bolało, ani brzuch , no nic .. i tak od lutego latałam do tej toalety myśląc że to przez cukrzyce którą mam a przestałam brać leki bo wątroba mnie po nich bolała :x .
7 marca mój mąż miał urodziny, kupiłam test ciążowy , 8 marca zrobiłam i wyszły odrazu 2 kreski, pojechałam po 2 kolejne też wyszły 2 kreski .. 😯 . Na 10 marca umówiłam się do ginekologa, okazało się że jestem w 6+6 tc :) . Proponuję zrobić test , po czym udać się do ginekologa :) .
Trzymam mocno kciuki za 2 kreski! :) .
Kazda kobieta jest inna więc objawy to indywidualna sprawa. Jedna wymiotuje, druga ciągle gania do łazienki. Jestem w 29+6 i od początku tylko biegam do łazienki nic pozatym.
 
Te objawy które opisujesz mogą o niczym nie świadczyć. Może to być jakieś oslabienie chociaż kobieca intuicja moze ci też dobrze podpowiadać. Ja pewnie nawet nie zwrocilabym uwagi na takie "zmiany". U mnie na początku nie było nic co by przykulo moją uwagę. Wręcz wyczekiwalam okresu bo pojawily się wszystkie symptomy- obolałe piersi, wypryski na twarzy itp. Dopiero później pojawiły się ciągłe mdłości, całymi dniami i totalne zmęczenie.
 
Do góry