reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży przed planowana miesiączka?

Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
3
Witam,

występują u mnie nudności poranne i wrażliwość na zapachy, płacze bez powodu i mam ból podbrzusza. Do planowanej miesiączki jeszcze 7 dni. Stosunki z partnerem są regularne co ok 2 dni. Okres zawsze był regularny. Czy jest szansa ze to objawy ciąży?
 
reklama
Witam,

występują u mnie nudności poranne i wrażliwość na zapachy, płacze bez powodu i mam ból podbrzusza. Do planowanej miesiączki jeszcze 7 dni. Stosunki z partnerem są regularne co ok 2 dni. Okres zawsze był regularny. Czy jest szansa ze to objawy ciąży?
Za szybko, choć ja już testowalam 2 dni przed miesiączką, bo czułam że coś jest na rzeczy, ale rok obserwowałam swój organizm. I tutaj nie chodzi mdłości itd, tylko bardziej o temperature, plamienie implatacyjne 🙃
 
Na objawy ciąży jest jeszcze stanowczo za wcześnie. Takie same moga wskazywac równie dobrze na pms.
 
Na objawy ciąży jest jeszcze stanowczo za wcześnie. Takie same moga wskazywac równie dobrze na pms.
tak zdaje sobie z tego sprawę, tylko przez 15 lat miesiączkowania nigdy nie miałam takich objawów... dlatego też zaczęłam się zastanawiać czy jest to wgl możliwe szczególnie, że zdarza nam się z partnerem mieć stosunek przerywany...
 
tak zdaje sobie z tego sprawę, tylko przez 15 lat miesiączkowania nigdy nie miałam takich objawów... dlatego też zaczęłam się zastanawiać czy jest to wgl możliwe szczególnie, że zdarza nam się z partnerem mieć stosunek przerywany...
Uwierz każdy cykl może być inny. Nawet jeśli miałaś 150 cykli takich samych jednen może być inny i o niczym to nie świadczy, niestety lub stety...
Ja swoje cykle przejrzałam wzdłuż i wszerz starając się o dwie ciąże. 🤣
 
tak zdaje sobie z tego sprawę, tylko przez 15 lat miesiączkowania nigdy nie miałam takich objawów... dlatego też zaczęłam się zastanawiać czy jest to wgl możliwe szczególnie, że zdarza nam się z partnerem mieć stosunek przerywany...
To ze przez 15 lat tak nie mialas , nic nie znaczy ,teraz sie staracie ,i sie doszukujesz ,objawy ciąży to nie są, ja po urodzeniu dziecka, co miesiąc tak mam kilka dni przed @ ,i przychodzi regularnie
 
reklama
Na objawy ciąży za wcześnie, a kobieca psychika lubi fisiować i im bardziej myślisz o ciąży, tym więcej "dziwnych" objawów będziesz u siebie dostrzegać.
 
reklama
Do góry