reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży takie jak przed okresem

Skarbie, wróć do szkoły, przypomnij sobie cykl rozrodczy człowieka i wtedy wróć do dyskusji. Bo narazie to piszesz coś, co może mieć więcej wspólnego z niepokalanym poczęciem, niż z rzetelna wiedza nt zapłodnienia i cyklu kobiety.
Zawroty glowy mogą mieć tysiąc różnych przyczyn, np zmiana ciśnienia.

Zeby nie było, byłam w ciazy 4 razy wiec nie traktuj mnie jak małej dziewczynki.
Daj spokój, na pewno kłamiesz i nie masz dzieci! 🙈🙈🙈🙈

Bo ci dwa tygodnie przed pryszcze nie wyskoczyły 😅
 
reklama
Piszesz totalne bzdury! Gratuluję ciąży, ale wiedzę na temat zapłodnienia, zagnieżdżenia i wystąpienia objawów masz minimalną. Skoro dwa tygodnie przed @ miałaś objawy. Zawroty głowy po owulacji nic wspólnego z ciążą nie mają. Jeżeli nie masz na poparcie swoich słów żadnych dowodów, to nie pisz głupot. Oczywiście dowodów rzetelnych, a nie " mówię, że tak miałam to tak było". Bo to niesie taka samą wartość jak "dwa tygodnie wcześniej załamała się pogoda. Znam się na meteorologii, bo obserwuje pogodę od lat. Od razu wiedziałam, że to ciąża".

Serio, zamiast uparcie trzymać się swojego błędnego przekonania poczytaj lub porozmawiaj z ginekologiem. Bo kiedyś tą wiedzę przekażesz swoim dzieciom.
Przepraszam, że się wtrące, ale od momentu zagnieżdżenia powoli zaczynają zmieniać się poziomy hormonów i kobieta może to odczuwać, mimo, że nie są to typowe objawy ciąży, pojawiają się nawet od razu po owulacji. Wiele artykułów naukowych o tym mówi. Pozdrawiam
 
reklama
Przepraszam, że się wtrące, ale od momentu zagnieżdżenia powoli zaczynają zmieniać się poziomy hormonów i kobieta może to odczuwać, mimo, że nie są to typowe objawy ciąży, pojawiają się nawet od razu po owulacji. Wiele artykułów naukowych o tym mówi. Pozdrawiam
OD zagnieżdzenia. A jakbyś przeczytała dobrze i doczytala, to tam dziewczyna twierdziła, że miała objawy od owulacji.
 
Do góry