reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży testy pozytywne po czasie 42 dzień cyklu

Anetto91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2020
Postów
18
Witam
Mam mały problem nie wiem co myśleć.
Otóż jestem w 42 dniu cyklu moje cykle przeważnie trwają 29-34 dni zrobiłam 6 testów każdy pozytywny ale po czasie. Kluja mnie jajniki na przemian raz jeden raz drugi w dodatku mam uczucie ścisku i napinania w podbrzuszu co jakiś czas trzyma chwilę i przestaje do tego poranne mdłości nadmiar energii bezsenność czasami mam lekki zawrót glowy i wilczy apetyt. Na betę wybieram się w środę myślicie ze to może być ciąża? Tylko dziwią mnie te testy...
 
reklama
Witam
Mam mały problem nie wiem co myśleć.
Otóż jestem w 42 dniu cyklu moje cykle przeważnie trwają 29-34 dni zrobiłam 6 testów każdy pozytywny ale po czasie. Kluja mnie jajniki na przemian raz jeden raz drugi w dodatku mam uczucie ścisku i napinania w podbrzuszu co jakiś czas trzyma chwilę i przestaje do tego poranne mdłości nadmiar energii bezsenność czasami mam lekki zawrót glowy i wilczy apetyt. Na betę wybieram się w środę myślicie ze to może być ciąża? Tylko dziwią mnie te testy...
Dodam jeszcze że temperatura ponad 37 stopni cały czas od owulacji
 
A po jakim czasie ta 2 kreska ??? Po Tylu dniach spóźnienia kreska powinna być bardzo wyrazna , idz na bete jak najszybciej, ja bym tam do środy nie wytrzymała
 
Hmm, dziwne, bo na większości testów jest napisane, że wynik należy odczytywać do 5 min, a po tym czasie wszelkie zmiany uznać za nieważne.
Ale aż taki przypadek na aż 6 testach wydaje się wręcz nieprawdopodobny. Trzeba cierpliwie czekać na betę, a za jakiś czas na badanie do ginekologa sprawdzić co się tam dzieje. Trzymam kciuki żeby było ok ✊
 
Beta prawdę Ci powie ;) Ja robiłam test i myśląc że jest popsuty (żadna kreska się nie pojawiła) odłożyłam go i poszłam do sklepu. Po powrocie coś mnie tknęło i zajrzałam. Były dwie kreski, ale druga mega blada. Następnego dnia i jeszcze następnego, poranne inne test również pokazały dwie kreski także naprawdę różnie to bywa ;)
 
reklama
Druga kreska po 30 min i to na każdym teście każdy innej firmy
Sprawdź ulotki testów - niektóre nie mają adnotacji po jakim czasie uznajemy je za nieważne. Teoretycznie liczą się pierwsze minuty, ale jeśli na każdym pojawiła się druga blada krecha to na Twoim miejscu od razu robiła bym betę. To rozwieje wszelkie wątpliwości.
 
Do góry