reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Objawy ciąży?

Rozwiązania
0
Witajcie 😊 jestem tutaj nowa. Może powiem od początku. Cykle mam w miarę regularne 27-29, przeważnie 28. Z moim kochanym staramy się o dziecko, niestety z czasem u nas ciężko wiec nie kochamy się regularnie, ale doszło do zbliżenia na 5 dni przed owulacja, a potem 2 dni przed owulacja. Miesiączkę powinnam dostać teraz w niedziele (19.01). 7 dni po owulacji (tj. Niedziela 12.01) mój śluz był lekko różowawo-brązowy. Zaczęło bolec mnie podbrzusze i jajniki jak na @. Nie był to ciągły ból, występował mniej więcej do wtorku-środy. Moje piersi od niedzieli są większe i bolące i widać minimalne żyłki na nich. Ale piersi zawsze mnie bolą przed @, a podbrzusze/jajniki zawsze tak 2 dni przed okresem. Od wczoraj od południa podbrzusze nic nie boli, a piersi są jak były, ale tez mniej bolą. Nie ukrywam, ze pierwszy raz dostałam tak szybko „objawy” miesiączki. I teraz nie wiem czy mogą być to pierwsze objawy ciąży czy pms. Dodam, ze mam hashimoto oraz czasami podwyższona prolaktyne. Co o tym sądzicie po własnych doświadczeniach? Czy na test jest za szybko?

reklama

AnnaOlga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zrób test już powinien być wiarygodny. Jeśli jesteś w ciąży zrób też od razu tsh bo ono uwielbia być wyższe niż przed ciąża i trzeba zwiększać dawkę leku

GabrielaNowak85

Moderator
Członek załogi
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Objawy ciąży są bardzo podobne do objawów PMS i nikt tutaj nie potwierdzi ani nie zaprzeczy, czy możesz być w ciąży czy nie. Każda z nas jest inna i rożnie to przeżywa, ale najlepiej poczekać chwilę i po prostu zrobić test.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
W pełni popieram @GabrielaNowak85 , identyczne objawy mogą być i na okres i na ciążę, a co Ci to da, że dziewczyny napiszą "u mnie tak było, jak byłam w ciąży", skoro u Ciebie mogą to być objawy okresu...
Najlepiej zrób od razu betę, bo test może wyjść blady, zalany, albo negatywny i będziesz zachodzić w głowę, czy może jednak pozytywny czy na pewno negatywny.

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Ja tez uważam,że najlepiej bete ,będzie najpewniejsza , a objawy niestety jak i na ciąż a taki i na @

Do góry