reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży?

Dołączył(a)
15 Styczeń 2020
Postów
3
Witajcie 😊 jestem tutaj nowa. Może powiem od początku. Cykle mam w miarę regularne 27-29, przeważnie 28. Z moim kochanym staramy się o dziecko, niestety z czasem u nas ciężko wiec nie kochamy się regularnie, ale doszło do zbliżenia na 5 dni przed owulacja, a potem 2 dni przed owulacja. Miesiączkę powinnam dostać teraz w niedziele (19.01). 7 dni po owulacji (tj. Niedziela 12.01) mój śluz był lekko różowawo-brązowy. Zaczęło bolec mnie podbrzusze i jajniki jak na @. Nie był to ciągły ból, występował mniej więcej do wtorku-środy. Moje piersi od niedzieli są większe i bolące i widać minimalne żyłki na nich. Ale piersi zawsze mnie bolą przed @, a podbrzusze/jajniki zawsze tak 2 dni przed okresem. Od wczoraj od południa podbrzusze nic nie boli, a piersi są jak były, ale tez mniej bolą. Nie ukrywam, ze pierwszy raz dostałam tak szybko „objawy” miesiączki. I teraz nie wiem czy mogą być to pierwsze objawy ciąży czy pms. Dodam, ze mam hashimoto oraz czasami podwyższona prolaktyne. Co o tym sądzicie po własnych doświadczeniach? Czy na test jest za szybko?
 
reklama
Zrób test już powinien być wiarygodny. Jeśli jesteś w ciąży zrób też od razu tsh bo ono uwielbia być wyższe niż przed ciąża i trzeba zwiększać dawkę leku
 
Objawy ciąży są bardzo podobne do objawów PMS i nikt tutaj nie potwierdzi ani nie zaprzeczy, czy możesz być w ciąży czy nie. Każda z nas jest inna i rożnie to przeżywa, ale najlepiej poczekać chwilę i po prostu zrobić test.
 
W pełni popieram @GabrielaNowak85 , identyczne objawy mogą być i na okres i na ciążę, a co Ci to da, że dziewczyny napiszą "u mnie tak było, jak byłam w ciąży", skoro u Ciebie mogą to być objawy okresu...
Najlepiej zrób od razu betę, bo test może wyjść blady, zalany, albo negatywny i będziesz zachodzić w głowę, czy może jednak pozytywny czy na pewno negatywny.
 
Do góry