reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

reklama
Dziewczyny u mnie dziś 10dpo i test owu negatywny nie sądzicie ze gdyby była ciąża to test byłby pozytywny ? Czytałam ze większość dziewczyn maja właśnie dwie mocne kreski jak myślicie zrobiłam go bo mam tak z ciekawości czyli rozumiem ze szanse nikłe ja ciąże ?
 
Chcesz testem OWULACYJNYM sprawdzać, czy jesteś w ciąży?
Do tego służy test CIĄŻOWY...
ja wiem ale ogólnie dziewczyny tez robią testy owu z tego co czytałam wiec tak z ciekawości eksperymentuje w domu mojej kol wychodziły pozytywne i na drugi dzień zrobiła ciążowy i pozytywny był i z tego co czytałam dużo kobiet tak miało
 
ja wiem ale ogólnie dziewczyny tez robią testy owu z tego co czytałam wiec tak z ciekawości eksperymentuje w domu mojej kol wychodziły pozytywne i na drugi dzień zrobiła ciążowy i pozytywny był i z tego co czytałam dużo kobiet tak miało

Dużo kobiet ma bolesne piersi na początku ciąży, czyli jak Ty nie masz, to na bank w ciąży nie jesteś, bo DUŻO KOBIET TAK MA?
Nie eksperymentuj, bo później tylko rodzą się w głowie głupie domysły i pytania.
 
reklama
Dziewczyny u mnie dziś 10dpo i test owu negatywny nie sądzicie ze gdyby była ciąża to test byłby pozytywny ? Czytałam ze większość dziewczyn maja właśnie dwie mocne kreski jak myślicie zrobiłam go bo mam tak z ciekawości czyli rozumiem ze szanse nikłe ja ciąże ?
Czy Ty tak serio? Czy to jakiś prank? Testy owu są do owulacji, a test ciążowy jest do ciąży. Widzę, że co miesiąc taka akcja z szukaniem ciąży w każdym znaku na niebie i ziemi. Dziewczyno wykończysz się. Odpuść bo jak będziesz w ciąży to wierz mi dowiesz się i ona nie zniknie. Szukanie objawów we wszystkim nie jest zdrowe. A wmawiając sobie niektóre objawy możesz doprowadzić do zawirowań w hormonach i cyklach bo dostaniesz ciąży urojonej.
 
Do góry