reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

basia.sinkiewicz

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Styczeń 2019
Postów
171
Dziewczyny, jestem w 28 dc, czy to możliwe ze lekki ból brzucha, czasami takie lekkie uczucie wbijania igly, to może być objaw ciąży, czy któraś z was tak miała? nigdy tak nie miałam, a nie chce robić za szybko tych testów ciążowych.
 
reklama
Kochana tu nie ma co gdybać. Zdaje sobie sprawę , że człowiek tupie nogami i czeka jak na szpilkach też tak miałam. Najlepiej jest poczekać do dnia spodziewanej miesiączki z testem, a i tak czasem jeszcze nie pokaże się pozytywny 🙂 te objawy to może być wszystko i nic. Lepiej się nie nakręcać , żeby później nie było rozczarowania.
Naprawdę, ja z oboma testami czekałam dosc długo bo sprawdziłam dopiero w 6/7 tydzień ciąży żeby odrazu móc się umówić do lekarza i zobaczyć bijące serce 💓
Tak jest zdrowiej psychicznie niż to latanie na betę codziennie i chodzenie do lekarza w 4 TC i później obawa czy już jest serce czy nie .
( Oczywiście jeżeli jesteśmy zdrowe i nie jesteśmy pod opieką lekarza )
 
Wiesz, nie nakręcam się aż tak bardzo, bo już na tym poległam, że co miesiąc tylko wyczekiwałam 30 dc żeby zdobić test a i tak negatyw był. Więc już teraz jestem w tych sprawach spokojna :D. Chociaz nie powiem, że chciałabym już wiedzieć czy w końcu się udało czy nie :D.
Kochana tu nie ma co gdybać. Zdaje sobie sprawę , że człowiek tupie nogami i czeka jak na szpilkach też tak miałam. Najlepiej jest poczekać do dnia spodziewanej miesiączki z testem, a i tak czasem jeszcze nie pokaże się pozytywny [emoji846] te objawy to może być wszystko i nic. Lepiej się nie nakręcać , żeby później nie było rozczarowania.
Naprawdę, ja z oboma testami czekałam dosc długo bo sprawdziłam dopiero w 6/7 tydzień ciąży żeby odrazu móc się umówić do lekarza i zobaczyć bijące serce [emoji176]
Tak jest zdrowiej psychicznie niż to latanie na betę codziennie i chodzenie do lekarza w 4 TC i później obawa czy już jest serce czy nie .
( Oczywiście jeżeli jesteśmy zdrowe i nie jesteśmy pod opieką lekarza )
 
Wiesz, nie nakręcam się aż tak bardzo, bo już na tym poległam, że co miesiąc tylko wyczekiwałam 30 dc żeby zdobić test a i tak negatyw był. Więc już teraz jestem w tych sprawach spokojna :D. Chociaz nie powiem, że chciałabym już wiedzieć czy w końcu się udało czy nie :D.
To na bardzo podobnie jak ja , po 6 nieudanym cyklu odpuściłam sobie pilnowania owu i innych rzeczy, po 8 cyklu zaszłam w ciążę i zapomniałam o tym , że mam dostać
miesiączkę zorientowałam się jakoś jak był wlasnei 6 TC , a że tu gdzie mieszkam nie przyjmuje lekarz wcześniej niż w 8 tc to i nerwów mniej zjadłam , robiac tak późno test😂🤷
 
reklama
Tez miałam lekkie klucie po prawej stronie, 4 testy pozytywne, ginekolog widział po jajnikach, ze doszło do zapłodnienia, zmiany w macicy i czekam na 19.04 to będzie widać serduszko na usg bo narazie mały punkcik tylko było widać ☺️
 
Ostatnia edycja:
Do góry