reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

G

guest-1672563274

Gość
Witam serdecznie wszystkie Mamusie🤗😊,

Chciałam zapytać jakie u Was były dolegliwości ciążowe przy trzeciej ciąży?

Ja z Córeczką miałam gdzieś z dwa dni nudności i było mi bardzo ciężko na żołądku jak zjadłam. Bardzo długo się trawiło.

Z Synkiem także miałam z trzy poranki, gdzie mnie mdliło i to wszystko.

Od trzech dni czuję chwilowe nudności, a dziś miałam nawet zgage i oczywiście towarzyszy mi ból brzucha, więc mam wielką nadzieję, że jesteśmy z Mężem w trzeciej ciąży🙂😊👶🏼❤️.
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie Mamusie🤗😊,

Chciałam zapytać jakie u Was były dolegliwości ciążowe przy trzeciej ciąży?

Ja z Córeczką miałam gdzieś z dwa dni nudności i było mi bardzo ciężko na żołądku jak zjadłam. Bardzo długo się trawiło.

Z Synkiem także miałam z trzy poranki, gdzie mnie mdliło i to wszystko.

Od trzech dni czuję chwilowe nudności, a dziś miałam nawet zgage i oczywiście towarzyszy mi ból brzucha, więc mam wielką nadzieję, że jesteśmy z Mężem w trzeciej ciąży🙂😊👶🏼❤️.
Ni Ci nie pozostaje jak test zrobić, robiłaś ? :)
 
Bez pozytywnej bety są to wyłącznie objawy podwyższonych hormonów.
U mnie przy ciąży nie miałam jakichkolwiek innych objawow niż co miesięczne ;)
 
Nie chcę robić za wcześnie, bo w drugiej ciąży test wyszedł mi dopiero po 15 dniach od owulacji. Chciałabym zrobić w połowie przyszłego tygodnia.
 
Mi tez okres spóźnia się 2 dzień ale test mam negatywni jestem 15 dni po owulacji. To już 6 próba trzymajcie kciuki !
 
reklama
Do góry