reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

reklama
Jestem chyba 8 dni po owulacji.
a jakim cudem masz objawy ciążowe bez ciąży? 🤔
Jeśli uważasz, że zgaga i ból brzucha jest objawem ciąży to hormon ciążowy bhcg powinien być w organizmie i test ciążowy wyjdzie pozytywny.
Jeśli jest negatywny to na dzień dzisiejszy w ciąży nie jesteś i twoje objawy nie są ciążowe 🤷🏻‍♀️
 
Dwa dni to nie spóźnienie. Jeśli nie było monitoringu to owulacja mogła się po prostu przesunąć. I najlepiej zrobić betę.
Robiłam testy owulacyjne wiec powinna być w moim przypadku 12 dnia cyklu. No ale zobaczymy .. cierpliwość to moja słaba strona ale tak jak mówisz to jeszcze nie spoznienie wiec poczekam czy się miesiączka pojawi 🫣:/
 
Jeżeli są objawy to test wyjdzie, proste. I czekanie nic nie zmieni. Jeżeli test będzie negatywny czy też beta to po prostu się nakręcasz a objawy o których piszesz mogą świadczyć o zbliżającym się okresie. Mnie przed okresem nawet od kawy odrzuca 😱
 
Robiłam testy owulacyjne wiec powinna być w moim przypadku 12 dnia cyklu. No ale zobaczymy .. cierpliwość to moja słaba strona ale tak jak mówisz to jeszcze nie spoznienie wiec poczekam czy się miesiączka pojawi 🫣:/
W robiłaś test? Betę? Jeśli faktycznie owulacja była to test wyjdzie pozytywny.
 
reklama
Do góry