reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

reklama
Jeśli test negatywny to objawy nie są ciążowe bo bhcg jest niewykrywalne :) 8 dpo to bardziej objawy szczytu proga w organizmie.
No ja pamietam, jak np robiłam chyba z 5 testów.... i każdy pokazał jedną kreskę, a okresu dalej nie miałam. W końcu za którymś razem znowu zrobiłam i wyszła druga kreska i to mega wyraźna. U mnie pierwszym objawem zwyczajnie był brak okresy w wybranym terminie ;) testy pokazywały jedną kreskę. Potem taką lampką, która mi się zapaliła, był wstręt do rzeczy, które lubię. Pamiętam jak dziś, rano robię omlet na śniadanie. Tak mnie zemdliło, że mi się tak wymiotować chciało, ze ani nie mówię. W końcu po tym teście, co wyszła druga kreska poszłam do lekarza, byłam w 7 tc.
 
No ja pamietam, jak np robiłam chyba z 5 testów.... i każdy pokazał jedną kreskę, a okresu dalej nie miałam. W końcu za którymś razem znowu zrobiłam i wyszła druga kreska i to mega wyraźna. U mnie pierwszym objawem zwyczajnie był brak okresy w wybranym terminie ;) testy pokazywały jedną kreskę. Potem taką lampką, która mi się zapaliła, był wstręt do rzeczy, które lubię. Pamiętam jak dziś, rano robię omlet na śniadanie. Tak mnie zemdliło, że mi się tak wymiotować chciało, ze ani nie mówię. W końcu po tym teście, co wyszła druga kreska poszłam do lekarza, byłam w 7 tc.
ale ja nie twierdzę, że test wykonany 8dpo przekreśla ciążę bo do zagnieżdżenia może dojść między 6-12 dpo. Ale skoro na chwilę obecną test jest negatywny to objawy nie są ciążowe.
 
No ja pamietam, jak np robiłam chyba z 5 testów.... i każdy pokazał jedną kreskę, a okresu dalej nie miałam. W końcu za którymś razem znowu zrobiłam i wyszła druga kreska i to mega wyraźna. U mnie pierwszym objawem zwyczajnie był brak okresy w wybranym terminie ;) testy pokazywały jedną kreskę. Potem taką lampką, która mi się zapaliła, był wstręt do rzeczy, które lubię. Pamiętam jak dziś, rano robię omlet na śniadanie. Tak mnie zemdliło, że mi się tak wymiotować chciało, ze ani nie mówię. W końcu po tym teście, co wyszła druga kreska poszłam do lekarza, byłam w 7 tc.
Dlatego się idzie na betę
 
reklama
Do góry