reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży(?)

exm

Dołączył(a)
20 Grudzień 2022
Postów
4
Cześć dziewczyny. Zawsze ponad tydzień przed @ bolące piersi,wysypka na twarzy i ból podbrzusza.
Za 4 dni planowana @ a z wyżej napisanych dolegliwości nie ma nic. Od 3 dni dokucza mi dość duży ból lewego jajnika(Nigdy tak nie miałam), czuję większa potrzebę chodzenia do toalety. Wiem, że pełno podobnych pytań i każdy jest inny, ale proszę was o wyrozumiałość. ❤️ Czy któraś z was tak miała i okazała się to ciąża? Wiem, że z jednej strony 4 dni to chwila do zrobienia testu, ale z drugiej…dla mnie to wieczność a z tego co czytałam jest za wcześnie na testowanie. Dziękuję.
 
reklama
Wydaje mi się, że musisz czekać na to jak się sytuacja rozwinie. To takie wróżenie z fusów, wiem, że pewnie chciałabyś inną odpowiedź, ale nakręcanie się też nie jest dobre.
 
Dziękuję za odpowiedź.❤️
Wydaje mi się, że musisz czekać na to jak się sytuacja rozwinie. To takie wróżenie z fusów, wiem, że pewnie chciałabyś inną odpowiedź, ale nakręcanie się też nie jest dobre.
Wiem,próbuje się nie nakręcać. Jestem bardziej przygotowana na @ niż na dwie kreski aby następny miesiąc się nie rozczarować.😁Dziękuję za odpowiedź.❤️
 
U mnie często ból jajnika w rzeczywistości jest bólem jelit :)
Większa potrzeba chodzenia to równie dobrze może być infekcja.

Także trzeba cierpliwie :D poczekać chociażby z te 2-3 dni i wtedy zrobić test :)
 
A ja zawsze jak testowałam 10 dpo to już wychodziło wiarygodnie , możesz spróbować z rannego moczu po nocy , znaczy wiadomo każda jest inna ale myśle ze jak to będzie 11 dpo czyli jutro to już na lajcie większości wyjdzie ten czuły
 
reklama
A ja zawsze jak testowałam 10 dpo to już wychodziło wiarygodnie , możesz spróbować z rannego moczu po nocy , znaczy wiadomo każda jest inna ale myśle ze jak to będzie 11 dpo czyli jutro to już na lajcie większości wyjdzie ten czuły
a nie przepraszam to post z grudnia , teraz zauważyłam czyli sprawa już pewnie dawno rozwiązana :)
 
reklama
Do góry