reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

Dołączył(a)
24 Lipiec 2022
Postów
5
Od kilku dni odczuwam w ciągu dnia zawroty głowy, bolą mnie sutki do tego stopnia że nie mogę leżeć na brzuchu i wybudzam się ze snu, dodatkowo czuje się jakbym była przeziębiona. Teoretycznie miesiączkę miałam 25.05 ale krwawienie nie było obfite,lecz trwało normalnie 4-5 dni. Czy to mogą być pierwsze objawy ciąży?
 
reklama
Ilu dniowe masz cykle? Skoro miałaś okres to na pewno nie są to objawy ciążowe. A jak masz wątpliwości to zrób test zamiast pytać na forum. Nie mamy tutaj szklanej kuli ani nie zajmujemy się wróżeniem z fusów.
 
Od kilku dni odczuwam w ciągu dnia zawroty głowy, bolą mnie sutki do tego stopnia że nie mogę leżeć na brzuchu i wybudzam się ze snu, dodatkowo czuje się jakbym była przeziębiona. Teoretycznie miesiączkę miałam 25.05 ale krwawienie nie było obfite,lecz trwało normalnie 4-5 dni. Czy to mogą być pierwsze objawy ciąży?
Co Cie powstrzymuje przed zrobieniem testu ?
 
Tak jak reszta jestem zdania że powinnaś zrobić test. Jednak nie zawsze przy pierwszych objawach może wyjść pozytywny, dlatego uważam że powinnaś się wybrać do ginekologa, który potwierdzi lub wykluczy ciążę. Objaw wczesnej ciąży jest dużo. Te które wymieniłaś mogą nimi być.
 
Tak jak reszta jestem zdania że powinnaś zrobić test. Jednak nie zawsze przy pierwszych objawach może wyjść pozytywny, dlatego uważam że powinnaś się wybrać do ginekologa, który potwierdzi lub wykluczy ciążę. Objaw wczesnej ciąży jest dużo. Te które wymieniłaś mogą nimi być.
W sensie, ze ginekolog potwierdzi ciąże szybciej niż test ?
Objawy są wcześniej niż pozytywny test ?
 
Od kilku dni odczuwam w ciągu dnia zawroty głowy, bolą mnie sutki do tego stopnia że nie mogę leżeć na brzuchu i wybudzam się ze snu, dodatkowo czuje się jakbym była przeziębiona. Teoretycznie miesiączkę miałam 25.05 ale krwawienie nie było obfite,lecz trwało normalnie 4-5 dni. Czy to mogą być pierwsze objawy ciąży?
Najbardziej wiarygodne będzie badanie beta hcg albo ginekolog. Beta najszybsza i tańsza ;)
 
Tak jak reszta jestem zdania że powinnaś zrobić test. Jednak nie zawsze przy pierwszych objawach może wyjść pozytywny, dlatego uważam że powinnaś się wybrać do ginekologa, który potwierdzi lub wykluczy ciążę. Objaw wczesnej ciąży jest dużo. Te które wymieniłaś mogą nimi być.
Ty tak na serio?
 
reklama
Do góry