reklama

Objawy ciązy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Natuszka21, 27 Styczeń 2016.

1. Natuszka21

Natuszka21 Fanka BB :)

Hej Dziewczynki, chcialam się poradzić bo nie wytrzymam. ;-) ;)

Na początku miesiąca między 6 a 8 stycznia współżyliśmy z mężem bez zabezpieczenia. Okres miałam 30 grudnia Obecnie od ponad tygodnia mam:

- zgage
    - chęć na ostre potrawy mimo że ich nienawidziłam
    - często mnie mdli
    - mega zawroty głowy
    - wrażliwe sutki, ale tylko gdy je dotykam, same z siebie nie sprawiają dyskomfortu
    - mniej więcej w momencie owulki miałam silne kłucia, a od dłuzszego czasu, przebiegała ona bezobjawowo.
    - uderzenia gorąca

W piątek zeszły robiłam test; Wyszła jedna kreska, ani śladu drugiej. Objawy nie minęły, czy któraś miała podobnie i była w ciązy, czy te obajwy mogłyby na nią wskazywać, czekam teraz do weekendu na okres i wtedy jak się nie pojawi chcę zrobić test, ale może któraś miała podobnie. :blink:

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Kiedy kobieta pragnie być w ciąży, każdy najmniejszy objaw tłumaczy sobie właśnie ową ciążą, a tak naprawdę może to być skutek stresu lub też najnormalniejsza w świecie reakcja organizmu.
    Wszystkie z wymienionych przez Ciebie objawów mogą być objawami ciąży, ale wcale nie muszą.
    Poczekaj, zrób test i wszystko będzie jasne.

3. reklama
  4. Natuszka21

Taki mam plan ale już nie mogę wytrzymać, a mąż mnie udusi jak teraz kiedy @ mam dostać w weekend, kupię i zrobię test. :-p

5. kaskaf

kaskaf Zaciekawiona BB

Zgadzam sie z Nulini calkowicie. Jak się czegoś bardzo chce to każdy najmniejszy szczegól mozna przypisywac ciazy. Mozesz robic kolejne testy, ale i tak wizyta u ginekologa bedzie najpewniejsza. a i pamietaj ze do testow ciazowych testy najlepiej robic z samego rana.

6. Natuszka21

Wiem, wiem, choć ta zgaga która jest bardzo uciążliwa a nie miałam takowej nigdy oprócz końcówki pierwszej ciąży, nie daje mi spokoju jeszcze kilka dni. ;-) ;)

7. Natuszka21

Teraz jeszcze zauważyłam żyłki na piersiach. :-) :) Wiem, wiem panikuje, byle do weekendu. :-) :)

Dzięki Dziewczynki. :-) :)

8. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Teraz możesz iść na betę z krwi, ona wykryje ciążę wcześniej.

9. sunshine83

sunshine83 Zaciekawiona BB

autorko- to moga byc objawy ciazy..jak i nadchodzacej miesiaczki...
    Test zrobilas za wczesnie.
    jakiej dlugosci masz cykle?
    Bo jesli okres mialas 30 grudnia...i ma on sie pojawic dopiero w ten weekend... to twoje dni plodne teoretycznie wypadalyby na polowe stycznia...
    Mimo to, trzymam kciuki za dwie kreski :-)

10. reklama
  11. pralina82

pralina82 Zaciekawiona BB

Powiedziałabym że to za wcześnie na takie objawy jak zgaga, smaki czy uderzenia gorąca, ale każda babeczka jest inna! Jednak trzymam kciuki :)

12. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Poleć forum