reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciązy

Natuszka21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2013
Postów
1 441
Miasto
Nowy Targ
Hej Dziewczynki, chcialam się poradzić bo nie wytrzymam. ;-) ;)

Na początku miesiąca między 6 a 8 stycznia współżyliśmy z mężem bez zabezpieczenia. Okres miałam 30 grudnia Obecnie od ponad tygodnia mam:

- zgage
- chęć na ostre potrawy mimo że ich nienawidziłam
- często mnie mdli
- mega zawroty głowy
- wrażliwe sutki, ale tylko gdy je dotykam, same z siebie nie sprawiają dyskomfortu
- mniej więcej w momencie owulki miałam silne kłucia, a od dłuzszego czasu, przebiegała ona bezobjawowo.
- uderzenia gorąca

W piątek zeszły robiłam test; Wyszła jedna kreska, ani śladu drugiej. Objawy nie minęły, czy któraś miała podobnie i była w ciązy, czy te obajwy mogłyby na nią wskazywać, czekam teraz do weekendu na okres i wtedy jak się nie pojawi chcę zrobić test, ale może któraś miała podobnie. :blink:
 
reklama
Kiedy kobieta pragnie być w ciąży, każdy najmniejszy objaw tłumaczy sobie właśnie ową ciążą, a tak naprawdę może to być skutek stresu lub też najnormalniejsza w świecie reakcja organizmu.
Wszystkie z wymienionych przez Ciebie objawów mogą być objawami ciąży, ale wcale nie muszą.
Poczekaj, zrób test i wszystko będzie jasne.
 
Zgadzam sie z Nulini calkowicie. Jak się czegoś bardzo chce to każdy najmniejszy szczegól mozna przypisywac ciazy. Mozesz robic kolejne testy, ale i tak wizyta u ginekologa bedzie najpewniejsza. a i pamietaj ze do testow ciazowych testy najlepiej robic z samego rana.
 
Wiem, wiem, choć ta zgaga która jest bardzo uciążliwa a nie miałam takowej nigdy oprócz końcówki pierwszej ciąży, nie daje mi spokoju jeszcze kilka dni. ;-) ;)
 
autorko- to moga byc objawy ciazy..jak i nadchodzacej miesiaczki...
Test zrobilas za wczesnie.
jakiej dlugosci masz cykle?
Bo jesli okres mialas 30 grudnia...i ma on sie pojawic dopiero w ten weekend... to twoje dni plodne teoretycznie wypadalyby na polowe stycznia...
Mimo to, trzymam kciuki za dwie kreski :-)
 
reklama
Do góry