reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży...?!

Marika92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2017
Postów
9 705
Miasto
Wrocław
Hej dziewczyny.. Chciałam się was zapytać jakie małyście objawy ciąży? Nie pytam tu o te czysto logiczne jak brak miesiączki czy mdłości.. Chodzi mi bardziej o takie rzadko spotykane, możliwe że jeszcze przed terminem @..? Czy już wtedy któraś z was wiedziała że może być w ciąży? Czy jakoś specjalnie któraś z was odczuła moment zagnieżdżenia zarodka (prócz plamienia) i zaświtała jej lampka że może właśnie być w ciąży.. Albo jakaś jednodniowa temperatura a może bardziej stan podgorączkowy.. Sama nie wiem.

Rzadko spotykane symptomy ciąży które później właśnie jak nie przyszła @ stały się dla was jasne..

27.06.17 Anastazja [*]

Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Marika ja ok. Tygodnia przed okresem czulam bardzo silny bol w podbrzuszu i nie podobny do tego przed okresem. Podejrzewam ze wtedy bylo zagniezdzenie. Poza tym zadnych innych objawow nie mialam:)
 
Mnie bardzo boli jajnik i kłuję mnie brzuch... A jestem na pewno już po owulacji.. I co dziwne pojawił się delikatny śluz.. Gdzie przed okresem nigdy go nie miałam.. A do @ jakoś tydzień może 8 dni.. I sama już nie wiem czy się nie fiksuje.. A w pt nie wiadomo skąd miałam stan podgorączkowy.. 37.2

27.06.17 Anastazja [*]

Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Mnie bardzo boli jajnik i kłuję mnie brzuch... A jestem na pewno już po owulacji.. I co dziwne pojawił się delikatny śluz.. Gdzie przed okresem nigdy go nie miałam.. A do @ jakoś tydzień może 8 dni.. I sama już nie wiem czy się nie fiksuje.. A w pt nie wiadomo skąd miałam stan podgorączkowy.. 37.2

27.06.17 Anastazja [*]

Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Trzymam kciuki za dwie kreseczki. U mnie bylo podobnie. :)
 
Mnie bardzo boli jajnik i kłuję mnie brzuch... A jestem na pewno już po owulacji.. I co dziwne pojawił się delikatny śluz.. Gdzie przed okresem nigdy go nie miałam.. A do @ jakoś tydzień może 8 dni.. I sama już nie wiem czy się nie fiksuje.. A w pt nie wiadomo skąd miałam stan podgorączkowy.. 37.2

27.06.17 Anastazja [*]

Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3

Trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry