reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2018
Postów
3
Witam wszystkie przyszłe mamy i mamusie, które mają już swoje pociechy przy sobie :)
Chciałabym poruszyć temat objawów ciąży. Wiem że ten temat już jest gdzieś na forum ale nie mogłam go znaleźć. Ostatnio mam jakieś dziwne uczucie ciągłego głodu, do tego cały czas mam mdłości a jak coś zjem odrazu zgaga :/ ponadto co chwilę albo siku albo problemy gastryczne. Od czasu do czasu strasznie kręci mi się w głowie i płacze bez powodu :/ Nie wiem co się ze mną dzieje..... Jestem troszkę zdezorientowana :/
 
reklama
reklama
Do góry