reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

Alicja z Krainy Czarów

od teraz serca mam dwa..
Rozwiązania
0
odnośnie rota to ja nie szczepiłam. Wśród moich znajomych mam 4 przypadki gdzie dzieci były szczepione na rota a i tak zachorowały :-( do tego usłyszałam od mojej cioci - pediatry że jeśli dziecko zetknie sie z osobą chorą to na 90 % sie zarazi bo wystarczy drobna mutacja tego wirusa spowodowana np. tym jaki ma na niego wpływ układ immunologiczny dziecka chorego i już ten szczep jest "inny" niż "typowy" na którego są szczepionki. Tak więc bardzo łatwo go załapać a szczepionka w niewielkim stopniu chroni.

Ale w końcu każda matka chce zrobić wszystko co tylko sie da żeby jej dziecko nie zachorowało więc rozumiem dlaczego wiele mam szczepi. Nie podoba mi sie tylko nagonka niektórych, w stylu: "jak to nie szczepisz? nie kochasz swojego dziecka??!" :szok: dramat

reklama

E-lona

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Alicja a na pneumo szczepiłaś? A tak sobie pomyślałam, że wkrótce czeka Cię zmiana pediatry dla Isi i już nie będziesz obecnej musiała oglądać.

Alicja z Krainy Czarów

od teraz serca mam dwa..
Rozwiązania
0
E-lonka na pneumo :tak: przez prace miałabym kontakt z dziećmi i mogłabym przynieść chorobę do domu, nawet lekarka jak sie dowiedziała że jestem n-lem to mi od razu radziła zaszczepić. Dwie dawki już poszły, trzecia jak roczek skończy. A co do pediatry to sie ciesze ;-) teraz będę miała "rzut beretem" do przychodni, dosłownie :-) stoi zaraz obok mojego bloku :-)

E-lona

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Ja od kilku osób słyszałam, że dobra jest Borowiecka tylko ciężko się do niej zapisać.

malutka80

Miasto
Północ
Rozwiązania
0
Dziękuję kochane za ciepłe słowa.
Ja na pneumo zaszczepiłam. Rota też chciałam ale skoro lekarz odradzał to sobie darowaliśmy. Szczepienie nie uchroniłoby małego przed rota bo jest za dużo różnych szczepów. Na pewno będę szczepiła przeciwko meningokokom i ospie.
Rota w dodatku jest doustne a Bartek wymiotuje po wszelkich syropkach. Jutro muszę iść do lekarza bo nie chce mucosolvanu przyjmować- wymusza wymioty, a w klacie mu gra aż przykro. Ciekawe, pewnie zastrzyki dostanie.
Ja coraz gorzej się czuję. W dodatku atak biegunki dzisiaj miałam. Teraz nasz dom to istna zaraza, wszyscy chorzy bo mąż też na antybiotyku :wściekła/y:
W pracy to mnie chyba zastrzelą. Jutro mija miesiąc jak wróciłam a to już drugie zwolnienie na małego :-(

Alicja z Krainy Czarów

od teraz serca mam dwa..
Rozwiązania
0
Malutka bardzo mi przykro że to choróbsko sie Was tak długo trzyma :-( mocno Was przytulam i licze że wreszcie to sie wszystko zakończy i znów będziecie mogli odetchnąć :**

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
U Kiedy mijają objawy ciąży po poronieniu Potrzebuję porady 15
A Dolegliwości w ciąży Ciąża, poród, połóg 5
Kawoszka81 Wakacyjne mamy 2017 Przyszłe mamy 5448
Nath Nasze ciążowe dolegliwości :) Dzieci urodzone w lipcu 2017 15
xxsweetheart94xx Niedogodności, dolegliwości, objawy w ciąży. Przyszłe mamy 6
Doe Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp. Archiwum Lipiec 2012 1991
I Nasze dolegliwości i objawy ciąży Archiwum mam lipcowych 991
Ataata Nasze objawy i dolegliwości... ;) Dzieci urodzone w grudniu 2007 212
Czekooolada Owulacja , objawy Staramy się 5
M Jakie są objawy refluksu u niemowląt? Potrzebuję porady 8
M Czy to normalne objawy ? Potrzebuję porady 6
J Wczesne objawy ciąży? Potrzebuję porady 12
angelika.zima5 Cukrzyca ciążowa czy zwykłe objawy ciąży? Potrzebuję porady 9
A Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny Potrzebuję porady 8
C Wczesne objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 28
K Wczesne objawy Staramy się 6
A Objawy ciążowe Ciąża, poród, połóg 63
C Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 25
A Objawy po łyżeczkowaniu Poronienia 7
gosiatomaczkowska@gmail Ciąża? Potrzebuję porady 16
J Dni płodne objawy Potrzebuję porady 20
Czekooolada Jakies chrobsko.. Przedszkolaki 2
M "Nieprzyjemne" nieprawidłowe objawy w ciąży. Potrzebuję porady 7
M Czy to ciąża? Potrzebuję porady 5
P Objawy owulacji Ciąża, poród, połóg 12
Angelika Prus Objawy kiedy co i jak? Potrzebuję porady 11
C Czy to możebyć ciąża ? Staramy się 17
P Początki ciąży bez objawów? Potrzebuję porady 18
S Objawy ciąży? Potrzebuję porady 5
Szpyrka Niepokojące objawy , podejrzenie przedwczesnego porodu Potrzebuję porady 11
dasha97 Czy mogę być w ciąży ? Potrzebuję porady 11
K pierwsze starania, objawy Potrzebuję porady 17
Ola2019 Czy kobieta może być w ciąży i mieć normalną miesiączkę ?i jakie są objawy czy normalnie Staramy się 6
D Ciąża czy poronienie? Potrzebuję porady 9
agatella93dw Objawy alergii w ciąży Potrzebuję porady 12
P Wczesne nietypowe objawy ciąży Potrzebuję porady 22
K Objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 8
U 6tc objawy poronienia? Potrzebuję porady 14
olcia154 Objawy zbliżającego sie porodu:) Potrzebuję porady 8
J Inne objawy przed okresem niż zawsze przy zażywaniu tabletek Potrzebuję porady 1
U Starania po poroneniu - objawy ciąży? Potrzebuję porady 14
S Czy to objawy ciąży? Potrzebuję porady 38
Michalina1993 PCOS - objawy i staranie się o dziecko. Potrzebuję porady 11
L Pierwsze objawy - wczesne Staramy się 24
M Objawy ciąży czy choroby? Ciąża, poród, połóg 5
A Ciąża? A moze poronienie? Staramy się 6
K Ból gardła, katar czym zwalczyć objawy przeziębienia w ciąży Potrzebuję porady 16
Somememories Ciaza? Potrzebuję porady 87
K Poerwsze objawy ciazy Potrzebuję porady 5
A Pierwsze objawy ciazy Potrzebuję porady 7