reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

surv, masz rację, nie ma co narzekać. Rozmawiałam z moją kuzynką i ona miała takie rozwarcie jak ja od wtorku dopiero po 2 godzinach podłączona pod kroplówkę z oxy (a cały poród trwał 10 godz.). Właściwoe to mam nadzieję, że od ostatniego badania w czwartek też się coś ruszyło i rozwarcie postępuje :tak:
 
reklama
Hmmm zaczął mnie boleć brzuch.
A właściwie na zmianę brzuch i krzyże.
A do tej pory nic nie bolało... hmmm nic, i tak do piątku muszę wytrzymać. :p
 
ale smiesznie teraz czytac z malenstwem na reku o tych strachach przed porodem...kiedy to bylo,dawno i nieprawda;-)
 
Hehe śmieszne. Pomyśleć, że mój miał poczekać do piątku a okazało się, że w środe następna go na siłę wyciągali.
No ale mi zęby zgrzytaja jak o tym pomyśle, bo mogło się to pużne wyciąganie żle skączyć.
 
reklama
Do góry