reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

Witam Wszystkich:happy2: Dość rzadko tu zaglądam więc troche o sobie przypomnę. Jestem w 16 tygodniu (WG. TEGO BABYBOOMOWEGO KALKULATORA) i to moja pierwsza ciąża. Ostatnio męczy mnie cho.erny katar i krawienia lekkie z nosa. Myślałam, że sie przeziębiłam ale właśnie przed chwilką przeczytałam, że to normalne w tym okresie ciąży(hormony):confused:Normalnie szok!!! Wiecie może co daje coś na ten katar(ostatnio nawet na kamforowym sztyfcie do nosa przeczyatłam że jest zakazany w ciąży:baffled:), a może jakaś doświadczona mama wie ile ten katar tak średnio trwa??? Haha ale poza tym w 3 miesiącu ciąży mogłabym być już na zawsze:)) Pozdróweczki i z góry dzięki za pomoc:*:*;-)
 
reklama
niestey, pierwsze słyszę, żeby sztyft był szkodliwy dla ciąży

renek-czuję się normalnie, ale ten wynik i dla mnie był zaskoczeniem, chociaż czasami padam na pysk. Kawy nie piłam nigdy, więc nie wiem co mi ciśnienie mogłoby podnieść.... no chyba że szanowny małżonek.... albo teściowa....
 
Czesc dziewczyny!!! Zastanawialam sie ostatnio jaki wiek jest najodpowiedniejszy na urodzenie pierwszego dziecka??? macie jakies teorie? Sama mam 26 ale rodzac bede miec skonczone 27. Czy to nie jest troche za pozno, mam na mysli to, ze gdybym chciala miec drugie w przyszlosci, to nie pozostanie mi zbyt duzo czasu na podjecie decyzji, gdzie wiadomo, ze przy pierwszym, malutkim dziecku pewnie odechce mi sie ponownych wyzwan i uplynie troche czasu zanim znow zaczne o tym myslec... co uwazacie??? czy jak powiem ze duzy wplyw na myslenie matki o kolejnym dziecku ma pierwszy porod bedzie prawdziwe??? ale to juz tylko wylacznie do mam z doswiadczeniem!!! ;-) ;-) ;-)
 
Czesc dziewczyny!!! Zastanawialam sie ostatnio jaki wiek jest najodpowiedniejszy na urodzenie pierwszego dziecka??? macie jakies teorie? Sama mam 26 ale rodzac bede miec skonczone 27. Czy to nie jest troche za pozno, mam na mysli to, ze gdybym chciala miec drugie w przyszlosci, to nie pozostanie mi zbyt duzo czasu na podjecie decyzji, gdzie wiadomo, ze przy pierwszym, malutkim dziecku pewnie odechce mi sie ponownych wyzwan i uplynie troche czasu zanim znow zaczne o tym myslec... co uwazacie??? czy jak powiem ze duzy wplyw na myslenie matki o kolejnym dziecku ma pierwszy porod bedzie prawdziwe??? ale to juz tylko wylacznie do mam z doswiadczeniem!!! ;-) ;-) ;-)
nie ma czegos takiego jak odpowiedni wiek
kazdy ma prawo decydowac o tym sam
ja mam 23 lata i bede miala drugie dziecko i ani jedno ani drugie nie jest dla mnie niespodzianka
zawsze chcialam bycmloda mama z dziecmi rok po roku
duuuzo czasu uplynelo zanim przekonalam meza do mojego "planu" ale w kncu przyznal mi racje...
marzylam zeby moje dzieci dorastaly w jednym pokoju, bawily sie razem na podworku, chodzily razem do szkoly i byli najlepszymi przyjaciolmi, czy tak bedzie sie okaze
a co do moich planow chcialam "odchowac" dwojke, poslac do przedszkola a sama isc do pracy, skonczyc studia juz bedac matka, i starac sie zeby dwojka zostala dwojka ;-)
aaa i moj synek jest malutki, porod mialam ciezki i do niczego mnie to nie zniechecilo, wrecz przeciwnie
jeszcze bardziej wierze ze dla mnie i dla Jasia takie wyjscie jest najlepsze
 
Czesc dziewczyny!!! Zastanawialam sie ostatnio jaki wiek jest najodpowiedniejszy na urodzenie pierwszego dziecka??? macie jakies teorie? Sama mam 26 ale rodzac bede miec skonczone 27. Czy to nie jest troche za pozno, mam na mysli to, ze gdybym chciala miec drugie w przyszlosci, to nie pozostanie mi zbyt duzo czasu na podjecie decyzji, gdzie wiadomo, ze przy pierwszym, malutkim dziecku pewnie odechce mi sie ponownych wyzwan i uplynie troche czasu zanim znow zaczne o tym myslec... co uwazacie???

Ja będę mieć 34,5 rodząc pierwsze dziecko i nie uważam, aby był to wiek nieodpowiedni - co to w ogóle znaczy wiek odpowiedni?:) Wbrew straszeniom otoczenia, w ciaży chodzę bardzo dobrze, czuję się świetnie, Młode też przynajmniej na USG nie wygląda jakby czuło się obciążone "starością" matki:-D
Najodpowiedniejszy wiek to moim zdaniem taki, w którym chcemy dziecko mieć (pomijając ograniczenia biologiczne). A w ogóle to nie wykluczam posiadania kolejnych dzieci, nawet jeśli miałabym je rodzić na oddziale geriatrycznym :-p
 
Najodpowiedniejszy wiek to moim zdaniem taki, w którym chcemy dziecko mieć (pomijając ograniczenia biologiczne). Zgadzam sie w 100%
Ja rodzilam Kubusia 11.04 a 25.04 mialam 34 urodziny:-D Teraz beda blizniaki a juz sie zastanawiam czy jeszcze bede w ciazy:-D:-D:-D ale podobno malo par decyduje sie na kolejne dzieci po blizniakach ale ja bardzo chcialam byc trzy razy w ciazy... i zaden porod tego nie zmieni choc przypominam sobie jak pomyslalam w koncowej fazie porodu czemu ja chcialam miec dzieci ???:-D:-D:-D ale po bardzo krotkim czasie wiedzialam ze chce miec ich wiecej...
 
renek święte słowa. :-):-) mi stuknęła 30 i choć już wcześniej chciałam mieć dzieci (tak z 4 lata temu) to najpierw szukałam Tatusia odpowiedniego:-D a potem jeszcze leczenie, no i wkońcu jest nasz kochany pasożyt, choć jeszcze go nie czuję.:no:
 
Czesc dziewczyny!!! Zastanawialam sie ostatnio jaki wiek jest najodpowiedniejszy na urodzenie pierwszego dziecka??? macie jakies teorie? Sama mam 26 ale rodzac bede miec skonczone 27. Czy to nie jest troche za pozno, mam na mysli to, ze gdybym chciala miec drugie w przyszlosci, to nie pozostanie mi zbyt duzo czasu na podjecie decyzji, gdzie wiadomo, ze przy pierwszym, malutkim dziecku pewnie odechce mi sie ponownych wyzwan i uplynie troche czasu zanim znow zaczne o tym myslec... co uwazacie??? czy jak powiem ze duzy wplyw na myslenie matki o kolejnym dziecku ma pierwszy porod bedzie prawdziwe??? ale to juz tylko wylacznie do mam z doswiadczeniem!!! ;-) ;-) ;-)

Hm....... Pierwsze dziecko urodzilam 9 miesiecy po skonczeniu 30 lat.... Jak widzisz urodzialam trojke a czwarte mam w drodze..... Jakos stara to ja sie jeszcze nie poczulam, mimo, ze w poniedzialek skoncze 36......
 
reklama
Do góry