reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

reklama
No właśnie po burzliwej konsultacji telefonicznej z kilkoma dermatologami wychodzi na to, że jakaś paskudna brodawka:( Umówiłam się na koniec tygodnia na wymrażanie - wszyscy mówią, że nie boli, mnie trudno uwierzyć i lekko sina ze strachu chodzę, no ale ponieważ generalnie już prawie nie chodzę, to nie ma wyboru:/ Z drugiej strony może to chociaż to zmusi mnie na parę dni do odpoczynku, bo ostatnio mocno się pracą zajechałam, a dobrowolnie urlopu nie wezmę :)
 
mam nastepny problem przez to rozwarcie moj lekarz zdecydowal by pobrac wzmaz z szyjki na bakterie i okazalo sie ze mam paciorkowca z grupy b dziewczynz zbadajcie sie .....to kolejne zagroyenie dla naszych dzieci!!!!!
 
Właśnie wróciłam od lekarza dostałam tablety na tego skunksa ale lekarz potwierdził moje obawy to bardzo grozna bakteria. Wiem że rzadko lekarze zlecaja to badanie ale to Wy decydujecie :)
 
survivor-mi na to cos pomógł taki płyn pod ciśnieniem, nim w domu można sobie wymrozić a efekty przyszły po miesiącu, kiedy już myślałam, że to kolejny przereklamowany produkt, zeszło bez śladu a już zdążył się rozleżć na kilka punktów!
 
Jagola, życzę szybkiego pozbycia się dziada!
Zapytam mojej ginki co ona na to... Ja osotanio z racji tego że synek chorował robiłam dodatkowe badania na toxo, cytomegalię i listeriozę - na szczęście wyniki O.K.
 
reklama
survivor-mi na to cos pomógł taki płyn pod ciśnieniem, nim w domu można sobie wymrozić a efekty przyszły po miesiącu, kiedy już myślałam, że to kolejny przereklamowany produkt, zeszło bez śladu a już zdążył się rozleżć na kilka punktów!

Ja się już boję sama coś kombinować, bo zdaje się, że kropką nad i był płyn Scholla na odciski, który mi to paskudztwo tylko pogonił do rośnięcia:( Jutro wieczorem idę do dermatologa, pewnie od razu na usuwanie i mam nadzieję, że od razu uda się to wymrozić, bo jeszcze parę dni i zacznę się żywić pizzą na telefon z powodu unieruchomienia:no:
 
Do góry