reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

u mnie ok ale zaczyna mi cos z piersi wyciekac az niemozliwe ale w szpitalu powiedzieli ze zdaza sie i zeby sie tym nie przejmowac. poza tym znowu zaczeły mnie bolec a mialam taki spokuj.....
 
reklama
ja w pierwszej nie miałam takich objawów a i niestety po ccc pokarm nie przyszedł tak jak nalezy dlatego takie moje zdziwienie bo niespodziewałam sie ze bedzie inaczej.... czy to oznacza ze mam wieksze szanse na karmienie tym razem???
 
Heksa nie mam pojęcia, w każdym razie ja nie miała żadnych problemów z pokarmem, a wręcz w druga stronę - nadmiar!
 
Z bólem głowy to i ja walczyłam ostatnio przez kilka dni...

A co do wycieków z piersi to też mam :baffled: taki lekko mleczny kolor...
 
Heksa wydaje mi się że możesz mieć możliwość karmienia piersią, pamiętaj że każda ciąża jest inna.Więc może być dobrze.A powiem Ci że ja po cc nie miałam najmniejszych problemów z karmieniem, na oddziale położne się dziwiły,że mam tak dużo pokarmu.Mam nadzieję że teraz też tak będzie.
 
U mnie takze wczoraj pojawiły sie kropelki podobno tak ma być.
Dziewczyny a macie upławy może bo jestem po kursie antybiotykami na bakterie paciorkowca i zmnienily ,i sie uplawy na takie rozciągliwe i przezroczyste tylko tyle ze jest ich sporo, nie wiem co o tym myśleć?
 
czy ktoras z was ma problemy z nerwem kulszowym??? lekarka przepisala mi traumel ale nic nie pomaga,moze znacie lepsze sposoby?czy to przejdzie czy dopiero po porodzie??
 
reklama
ja uplawy tez mam- czasami nawet takie galaretowate- gadalam z polozna i mowi ze to normalne- gra hormonow
poki nie maja zlego zapachu lub nie sa zoltawe to spoko
ja w poprzedniej ciazy kolo 7 miesiaca mialam juz siare w piersiach i tak do konca juz; teraz czekam ;-) lepiej miec i sie cieszyc ze pokarm bedzie ;-)
 
Do góry