reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i dolegliwosci

Oj hemoroidy to straszne cholerstwo. ja mialam w ciazy a i teraz przy problemach z wyproznianiem krew potrafi sie pojawic, wiec wiem jak to boli. Ale krwotokow to nie mialam, mam nadzieje, ze tej kolezance zrobia cesarke bo przy wysilku to dopiero moglaby byc akcja, brrr
 
reklama
Oj hemoroidki to i u mnie pojawiły się w czasie ciąży na chwilę i dostałam jakieś nasiadówki i maść ale zabijcie mnie nawet szukałam ale chyba wyrzuciłam.
KRYSKA współczuje koleżance bo to nic przyjemnego ,ale chyba lepiej ze zrobią jej cesarkę niż miałby się z tego zrobić coś gorszego.Teść mojego szwagra miał zabieg wycięcia hemoroidów ,poniewaz zrobiły się guzy.
 
Ja się chyba sypię...;-) Ostatnio moje samopoczucie fizyczne jest na minusie, mam bardzo mało ruchliwy tryb życia,mialam ćwiczyć ale jak zawsze lenistwo było górą....przypłacam to bólami krzyża,pleców a najbardziej cierpią nogi...mam popękane naczynka,cellulit gigant kwalifikujący się na zabiegi i masaże u profesjonalistów,ale najgorsze są bóle stawów,czasem placzę z bólu wieczorem...chyba czas coś zmienić bo widzę, jak zachowuje się moje ciało i włosy dęba stają!
 
Oleńko podpisuję sie pod Tobą....
Ja też ostatnio kiepsko się czuję,znowu odnowiły mi sie hemoroidy ból jak cholera..no ale juz po mału jest lepiej..moje dłonie wymagają wymiany,drętwieją ,bolą i rano po nocy brak czucia ..jestem umówiona do lekarza na styczeń i prawdopodibnie czeka mnei mały zabieg...no ale lekarz od razu powiedział,że muszę zmienić pracę i nie nadwyrężac tak rą..hehe dobre sobie jak to zrobić??? co do naczynek popękanych to mam to samo Oleńko,uda z tylu są porpostu sine od żylaków aż mi wstyd si erozebrać..niestety chyba zbyt duże tępo sobie nazuciłam z pracą,ale niestety inaczej sie nie da.....więc co Nam pozostaje ,chyba tylko pogodzić się z nasyzm ciałem:)
 
Monia, ja to chyba pójde na zabiegi laserowe na te naczynka,a na cellulit to jak sobie odłożę kasy,może za parę lat się uda,a narazie powinnam ćwiczyć,dietka i masaże w domu stosować....
 
Czy znacie może jakieś dobre krople na swędzące oczy? Od prawie 2 miesięcy łzawią mi i swędzą strasznie powieki i spojówki,albo to jakaś alergia albo wirus, idę do okulisty ale dopiero w piątek a do tego czasu chyba sobie oczy wydrapię:-( może możecie coś polecić dla ulgi?
 
reklama
OLEŃKO są bardzo dobre kropelki do oczu w aptece chyba nazywa się Visine.o ile dobrze pamietam ,ja nimi się ratowałam a do tego dobrze jest brać scorbolamid. A jesli wolisz coś delikatniejszego to kropelki ze świetlika ,choć u mnie działały z małym skutkiem.
 
Do góry