reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

dostałam dziś okres :/ choć w sumie to dobrze bo można zacząć obserwacje cyklu... ale skąd to? nie mam przerw w karmieniu dłuższych niż 4-5 godzin... to wtedy jak Hania zasypia po 20 i budzi się o 1 w nocy, ze dwa razy się obudziła o 2 i to tyle...
 
reklama
Ja też dostałam okres :/ strasznie to dziwne, bo ja też nie mam długich przerw w karmieniu. Najdłuższa to 4-4,5 godzinna przerwa podczas pierwszej nocnej drzemki. A tak to karmię co 2-3 godziny. No chyba że to nie okres bo krwawienie nie jest takie mocne jak zawsze podczas pierwszego dnia, no i nie boli mnie brzuch co też nie jest normalne. No ale jeśli to nie okres to co??? Zobaczymy jak będzie dalej czy się rozkręci czy uspokoi. Za tydzień mam wizytę u ginki to zobaczymy co tam się dzieje.
 
Jak śluzowaty to może owulacja? Ja miałam nitki krwi w czasie pierwszej ow. po porodzie.
Teraz póki co obserwacje zawieszone, bo mam globulki przez lekki stan zapalny, jaki wykazała cytologia :/
 
hmm chyba jednak coś bardziej jak okres :) można się starać o kolejne maleństwo, haha ;)

Haha no też o tym pomyślałam :-) ja i tak zakładałam brak zabezpieczenia i niech się dzieje co chce, ale może jednak niekoniecznie 2 miesiące po porodzie.
U mnie to też nie jak typowy okres, ale na pewno nie jak owulacja, bo jednak za dużo tej krwi. No nic nie wymyślę teraz. Wizytę mam w następny wtorek więc wypadnie że byłabym wtedy przed owulacją. Może zrobi mi usg i jak będzie dojrzewający pęcherzyk to znaczy że wracamy do aktywności. Ehh a miałam nadzieję że jeszcze jakiś czas obędę się bez tej okropnej @ :/

No i z dzisiejszych przytulanek nici :/ a ja się stęskniłam za mężem po tygodniowej nieobecności :-( dzisiaj wraca z delegacji, ehhh....
 
ja od wczoraj znow plamie:wściekła/y: nie wiem czy to okres czy co znowu... doslownie kilka dni mialam spokoj kurcze mam wrazenie ze juz tak zawsze bedzie:no: przed tymi plamieniami mialam leciutki bol w podbrzuszu wiec to moze @:eek: widze ze nie ja jedna, wiec chyba mozliwy taki szybki powrot @...
 
reklama
agnes a ty nie bierzesz przypadkiem tej Azalii? Bo jak sie bierze te pigułki to można plamić i przez cały okres ich brania. Na ulotce powinno być napisane.
A mnie zaczął boleć brzuch jak przy owulce, aż się boję że okres tak szybko przyjdzie....
A co do dziwnych krótkich/śluzowatych krwawień to ja myśle że to normalne, pierwsze kilka @ właśnie tak pewnie będzie wyglądać.... poprzednio brałam tabletki więc nie wiem, teraz przemyślałam u chyba jednak chce bez brania piguł jechać, pewnie na gumki postawimy narazie, a po karmieniu te krążki dowcipne:sorry:
 
Do góry