reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i samopoczucie w ciąży i po ciąży

mnie okropnie swędzi skóra i to na całym ciele. wcieram i wcieram oliwki ale pomaga średnio. już sama nie wiem co mam z tym zrobić. macie może na to jakąś radę?
 
reklama
ilovesummer- mnie tez swedzi skora, ale tylko czasami. moze sprobuj balsamu nawilzajacego dla dzieci, ja tak robie i wydaje mi sie ze przechodzi.


Dzisiaj sie czuje jakby czolg po mnie przejechal, jeszcze gorzej niz wczoraj... mdlosci mdlosci mdlosci i bol glowy... MIlego popoludnia!
 
A ja tak narzekalam ze ne mam żadnych objawow, piersi mam tkliwe i jedrniejsze :-D Ale najgorsże mam mdłości zacżely mi sie równo z przeziebieniem ,najgorzej mam w samochodzie cały dzień nie ważne która jest godzina ble. Do tego mam takie bole zoladka ze wyladowalam dzisiaj u lekarza dał skierowanie a badania stolca itd enterol, siemie itd nie wiem jak ja to wypije na sama myśl mi niedobrze -muszę być narazie a diecie bez mlecznej i bez surowych warzyw i owców chyba oszaleje.. Zdrowia życzę kochane
 
a ja miewam mdłości czasami. raz są a raz nie, jak się pojawiają kładę się i jakoś
przechodzi. z kibelkiem jeszcze się nie obejmowałam na szczęście.
do tego tez bolące piersi jednego dnia mniej a jednego więcej...
no i też czasami swędzi mnie całe ciało, oszaleć można.

dziewczyny czy wy też już częściej biegacie siku?
ja potrafię nawet trzy razy w ciągu nocy lecieć :wściekła/y::wściekła/y:
 
Z objawów to u mnie występują: Większe piersi (niestety), na razie drobne mdłości i bóle brzucha (te więzadła ciągną). Ech... takie życie :)
 
Mój pęcherz też odmawia mi posłuszeństwa, jak muszę to muszę i nie ma rady!:sorry: Poza tym sutki bolą jak szalone, piersi są nabrzmiałe i czasem bolą.
Moje przeziębienie zakończone chorobą też nie daje mi żyć. Mdłości od paru dni, na samą myśl o syropie z cebuli lub czosnku robi mi się niedobrze, a jeszcze parę dni temu się nimi faszerowałam bez oporów. Blee... Tak czy siak skończyło się antybiotykiem, co dodatkowo podrażnia żołądek.
 
W nocy musiałam wstać 4 razy do kibelka, takie parcie na pęcherz miałam. Na szczęście mogę potem z powrotem zasnąć. W ogóle spać to bym mogła całą dobę z przerwami na siku:) Sutki ból przeokropny-moja ulubiona pozycja do spania na brzuszku z podkuloną nogą poszła w zapomnienie:( Wczoraj mąż zabrał się za gotowanie fasolowej na dziś o 9 wieczorem. Jak podsmażał te boczki, mięska kiełbaskę to myślałam że padnę. Bledłam w oczach od intensywnosci zapachu. Nie żeby był nieprzyjemny bo normalnie nie miałabym nic przeciwko ale wczoraj grr, na samą myśl mi teraz źle. Nie wiem czy się przełamię by zjeść dziś tą zupę:)
w każdym bądź razie moje ciążowe objawy coraz bardziej się rozkręcają.
Dziewczyny życzę wytrwałości.
 
reklama
u mnie mdłości,mdłości i jeszcze raz mdłości, nieważne o jakiej porze dnia, i ciągłe ,,odbijanie''(sorry za szczegóły hehe) na szczęście jeszcze do wymiotów nie doszło. Siku też się zdarza bardzo często,lekki ból w podbrzuszu ale przynajmniej ból piersi póki co minął..
 
Do góry