reklama

Objawy implantacji zarodka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Niutaxd, 30 Styczeń 2015.

asiorreek
Najlepsza odpowiedź asiorreek, 30 Styczeń 2015
chodzi ci zapewne to o pierszevobjawy.. wiesz u mnie to bylo tak ze cykl mam 26 dni w 20 dniu mialam okropny smak w ustach.. nawet nie metaliczny..... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Niutaxd

Niutaxd Początkująca w BB

Jakie miałyście objawy zapłodnienia i po jakim czasie one wystąpiły?

Ostatnia edycja: 10 Kwiecień 2015
  2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #11363028 by asiorreek, 30 Styczeń 2015
  3. asiorreek

asiorreek Fanka BB :)

Głosów: 1
    chodzi ci zapewne to o pierszevobjawy.. wiesz u mnie to bylo tak ze cykl mam 26 dni w 20 dniu mialam okropny smak w ustach.. nawet nie metaliczny.. dlugo sie go wyzbyc nie moglam i wlasciwie juz wtedy wiedzialsm ze cos jedt nie tak.. drugiego dnia poza smakiem dolal mnie strasznie na brzuch na okres ale nie przyszedl kolejnego dnia belo mi baaardzo nie dobrze i tak w sumie to wsxystko utrzymywalo sie do okolo 30 dc tak jakos .. ale 26 dnia jak zwymiotowalam zaraz poszlam zrobic test i byly dwie krechy.. czego tobie tez zycze...

asiorreek, 30 Styczeń 2015 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. asiorreek

asiorreek Fanka BB :)

o matko sory za literowki ale pisze z tel.. i chyba troche za szybko..

6. judy38

judy38 Fanka BB :)

U mnie wszystko jak na okres tylko piersi zdecydowanie bardziej tkliwe. A pozniej to już wszystko mnie mdliło i wymiotowałam od 9 tygodnia do 5 miesiąca.

7. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Ja nie miałam żadnych objawów:) coś mnie tknęło poszłam kupiłam test, zrobiłam no i dwie kreseczki i 6 tydzień był :D

8. Niutaxd

Mam nadzieję, że dołączę do Was czyli do grona mamusiek heh :) u mnie jeśli byłaby to ciąża to dopiero 4 tydzień więc niestety muszę jeszcze czekać.. a tak bardzo się niecierpliwię :/ jak na razie od kilku dni boli mnie brzuch jak na miesiączkę ale mam nadzieję, że jednak się ona już nie pojawi :D

9. natka90

natka90 Fanka BB :)

brak jakichkolwiek objawow ;) cos mnie tknwlo i zrobilam test ;)

10. martussia2203

martussia2203 Jestem MAMĄ!!♥

W pierwszej ciąży (poronionej) po ok. 7 dniach od zapłodnienia zaczely mnie przeraźliwie boleć piersi, ból nie do opisania. Za to w drugiej szczesliwie donoszonej nie miałam żadnych objawów, a do zrobienia testu namówił mnie mąż, ktory był nie wiedzieć czemu pewny ze jestem w ciąży :)

• Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 1
    • Literówki... Literówki... x 1
    • Lista
  11. reklama
  12. Niutaxd

Muszę się pochwalić, że dziś zrobiłam w końcu test i jednak jestem w ciąży :)) a już byłam pewna, że na 100% zaraz dostanę tą miesiączkę a jednak się nie pojawiła :D

13. judy38

judy38 Fanka BB :)

To gratulacje :) i spokojnej ciąży życzę

Poleć forum