reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy inne niż przed każdą miesiączką. Pomóżcie dziewczyny

Dołączył(a)
23 Kwiecień 2018
Postów
14
Kobietki!
Staramy się 4 cykl (właściwie to dłużej ale od 5 miesięcy obserwuje swoje ciało i pilnuje owulacji)
Mój cykl trwa przeważnie 28-31 dni.
owulacje miałam najprawdopodobniej 14 dc.
16 i 17dc miałam silne bóle prawego jajnika. Powiem szczerze, że nigdy wcześniej nie zaobserwowałam u siebie takich dolegliwości. Zawsze przed okresem boli mnie podbrzusze, zdarzało się nawet, że zaczynało boleć tuż po owulacji ale to było takie ćmienie a nie kłujący ból.
20dc wstałam rano z zawrotami głowy, nudnościami (nie wymiotowałam ale miałam na to dużą ochotę :)
żadnego kaszlu, kataru nic z tych rzeczy. Wstałam tak jakbym była po jakiejś ostrej imprezie...na kacu.
Po kilku godzinach zaczęły mnie boleć mięśnie okazało się, że mam stan podgorączkowy 37,7.
po dwóch tabletkach apapu przeszło jak ręką odjął!
na drugi dzień pojawiło się troszkę śluzu biały delikatnie ciągnący
w 22dc pojawło się jednorazowo tego śluzu więcej... był już typowo kremowy nie ciągnący i nie lepki.
właściwie po owulacji następował u mnie okres suchy!
dziś jestem w 23dc- narazie ani śluzu, temperatury nie mierzyłam od 20dc...
wczoraj zrobiłam test wyszedł nagatywny...
jak mam to odbierac?

Myślicie, że jeśli nawet nie jestem w ciąży to ten dziwny skok temperatury miał związek z próba zagnieżdżenia?

dziękuję za każdą odpowiedź
 
reklama
Nigdy nie zaobserwowalas takich zmian bo wczesniej sie nie staralas nie wsluchiwalas w siebie.Oj staraczki potrafia sobie wiele wmowic wiem bo sama sie staralam i co rusz jakies dziwne objawy mialam.

Ponadto 23dc to troche za wczesnie na test.


Ja dokladnie wiem kiedy doszlo do zagniezdzenia i beta to potwierdzila.Mialam w ten dzien mega zawroty glowy zimne poty a temp niska bo 35( pod pacha).
3 dni po tym zrobilam bete i wyszla 33.
 
wiesz co nie do końca...ja żebym miała wyższą temperaturę to naprawdę muszę być chora... i nie wkręcam sobie objawów bo już nie raz mnie zawiodły...ta temperatura, zawroty głowy i nudności tu coś czego nie miałam NIGDY W ŻYCIU!
 
czekam cierpliwie do terminu @...jeśli nie jestem w ciąży to już nie mam wsłuchiwać się w te objawy...bo można naprawdę ostro się zniechęcić...zastanawiam się tylko, czy ten wzrost temperatury mogł mieć np wpływ z np. nieudana próba zagnieżdżenia?
 
Do góry