reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy stan po Amniopunkcji?

reklama
Ja amniopunkcje miałam w połowie lipca. Po zabiegu czułam się dobrze, nie miałam żadnych zwrotów, wróciłam sama do domu. Przez najbliższe dni czułam jedynie bol po 2 wkluciach i ogromna ulgę, że już po - a miałam 2 podejścia. Trochę leżałam, ale nie też całe 3 dni, bo coś zawsze trzeba koło siebie i drugiego dziecka zrobić :) po 4 dniach miałam wyniki z fisha a po 2 tyg pełen wynik. Zdrowy chłopczyk:)
 
Witam was mamusie jestem po zabiegu Amniopunkcji jak wy czulyscie się po Amniopunkcji? Jak się wszystko skończyło
Ja czułam delikatny ból w miejscu wkłucia i miałam sporego siniaka przez prawie 3 tyg . Ale poza tym wszystko było w porządku , oszczędzałam się przez tydzień według zaleceń lekarza bez zbędnego schylania i bez dźwigania . Wynik fish po 3 dniach , kariotyp prawidłowy męski :)
 
pobolewalo miejsce wkucia i pierwszy dzień leżałam a następne dwa oszczędnie bylo. Plamilam wieczorem po zabiegu bo mi przez lozysko troszke przechodził. zdrowy chlopak:)
 
Amniopunkcję miałam w styczniu. Nie mialam żadnych objawów po. Oszczędzałam się przez 2 dni zgodnie z zaleceniem lekarki. Wyjaśniła mi, że wtedy podobno największe ryzyko a potem ryzyko komplikacji znacząco maleje ale nigdy nie znika do zera. Choć potem już o tym nie myślałam jakoś. Wynik FISH miałam następnego dnia. A na pełny czekałam chyba aż 4 tygodnie.
 
Ja miałam amniopunkcje w 16 tyg, czułam takie jakby stawianie macicy i miejsce po wkłuciu po za tym ok, niestety u mnie nie wyhodowały się komórki i musiałam jechać powtórzyć wynik po 2 tygodniach jak mieli pobierać pani robiła usg okazało się,że ciąża martwa 18 tydz, już wcześniej wiedziałam,że ciąża może się zakończyć ,szkoda,że nie poznałam chociaż wyniki.Tobie życzę powodzenia ściskam
 
reklama
Amnio w 16+4 tc na pobycie szpitalnym.Po zabiegu poszłam spać ;D.
Potem leżałam sobie do wieczora, na drugi dzień odpoczywałam aż do wypisu.
W miejscach wkłuć miałam siniaki choć nie jakieś duże.Bol jak po uderzeniu w brzuch.Minal po kilku dniach , brak komplikacji.

Wyniki po 6tygodniach, bo płytki nie chciały się hodować.
 
Ostatnia edycja:
Do góry