reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy sugerujące zbliżająca się miesiączkę a ciąża?

Jeżeli Twój organizm od dłuższego już czasu przyzwyczajony jest do tego typu treningów to nawet jeśli zajdziesz w ciążę a będziesz się dobrze czuła to ja nie widzę powodów, dla których trzeba rezygnować ze sportu. I to Ci powie każdy dobry lekarz. Są babki, które dźwigają ciężary do samego końca, są takie które trenują Zumbę z wielkim brzuchem i uwierz mi, dzieciom nic złego się nie dzieje.

Jeżeli teraz nagle przestaniesz robić to, do czego przyzwyczaiłaś swoje ciało to rozwalisz sobie system i być może osiągniesz skutek .. odwrotny do pożądanego 🤔

Życzę Ci oczywiście upragnionego pozytywnego testu jak najszybciej ale planujesz coś dla czegoś, co jeszcze nie zaistniało.
 
reklama
Witam dziewczyny .. mianowicie jestem na tabletkach antykoncepcyjnych Dionelle . Zarzywam je już max 5lat. Akurat jestem na kolejnej paczce, nie było by problemu ale od jakichś 3 dni pobolewaja mnie piersi, mam czasami zawroty. Wspomnę że ostatnia miesiączka była taka jakaś inna, trwała 5 dni ale to nie było to samo co zwykle. Czy ja mogę być w ciąży ? .. 🤦🤦

Na to pytanie odpowie Ci test ciążowy albo beta.
 
Do góry