reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy sugerujące zbliżająca się miesiączkę a ciąża?

Witam dziewczyny .. mianowicie jestem na tabletkach antykoncepcyjnych Dionelle . Zarzywam je już max 5lat. Akurat jestem na kolejnej paczce, nie było by problemu ale od jakichś 3 dni pobolewaja mnie piersi, mam czasami zawroty. Wspomnę że ostatnia miesiączka była taka jakaś inna, trwała 5 dni ale to nie było to samo co zwykle. Czy ja mogę być w ciąży ? .. 🤦🤦
brany był antybiotyk? Za bol piersi odpowiadają hormony nie ciąża, piersi mogą boleć a w ciąży się nie jest
 
reklama
Witam dziewczyny .. mianowicie jestem na tabletkach antykoncepcyjnych Dionelle . Zarzywam je już max 5lat. Akurat jestem na kolejnej paczce, nie było by problemu ale od jakichś 3 dni pobolewaja mnie piersi, mam czasami zawroty. Wspomnę że ostatnia miesiączka była taka jakaś inna, trwała 5 dni ale to nie było to samo co zwykle. Czy ja mogę być w ciąży ? .. 🤦🤦
Bierzesz tabletki już 5lat a wiec z pewnością zażywasz je regularnie.
Dostałaś krwawienie z odstawienia wiec nie, w ciąży nie jesteś.
Odstępstwa od normy to nic nadzwyczajnego. Nie jesteśmy robotami, nasze organizmy są żywe i mają prawo do zmian ;)
 
Witam dziewczyny .. mianowicie jestem na tabletkach antykoncepcyjnych Dionelle . Zarzywam je już max 5lat. Akurat jestem na kolejnej paczce, nie było by problemu ale od jakichś 3 dni pobolewaja mnie piersi, mam czasami zawroty. Wspomnę że ostatnia miesiączka była taka jakaś inna, trwała 5 dni ale to nie było to samo co zwykle. Czy ja mogę być w ciąży ? .. 🤦🤦
Jeśli nie pomijałas dawek to raczej nie powinnaś być w ciąży ale niby żadna metoda nie daje 100 procent… generalnie ja przy stosowaniu antykoncepcji miałam takie objawy jak piszesz
 
Bierzesz tabletki już 5lat a wiec z pewnością zażywasz je regularnie.
Dostałaś krwawienie z odstawienia wiec nie, w ciąży nie jesteś.
Odstępstwa od normy to nic nadzwyczajnego. Nie jesteśmy robotami, nasze organizmy są żywe i mają prawo do zmian ;)
Tak wiem, może masz rację a ja jak zwykle panikuje🙉
 
Bardzo dziękuje za odpowiedz. W takim razie odpuszczę gdyby miało się coś stać… to nie jest mój zawód tylko i wyłącznie hobby wiec przeżyje :) zawsze można iść na spacer dłuższy żeby się poruszać ale w bezpieczny sposób
Każdy gin powie, że można w ciąży utrzymywać taka samą aktywność jak przed ciążą. Nawet można podnosić ciężary, jeżeli robisz to cały czas i masz odpowiednią wiedzę jak ćwiczyć w ciąży lub trenera, który się na tym zna.
 
reklama
Podpasek i tamponów jej nie sprawdzałam 🙃 jeśli to plamienia to musiały być silne skoro nie zauważyła różnicy między plamieniami a okresem 🤔
moja psiapsi tez miała, też mysalala że to okres, ale jednak był on inny z tego co mówiła, nie było skrzepow I był on słabszy.
 
Do góry