reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapowiadające zbliżający się poród

reklama
Dziewczyny...a ja zastanawiam sie co u PATRI bo od dwoch dni nic nie pisze....moze juz w szpitalu i do tego rozdwojona? PAtri daj znac co i jak!!!
 
Heh :dry:, jak dobrze, że mamy to forum :-p Ja od dwóch godzin spać nie mogę, więc zasiadłam i czytam, że znów gorąco się u nas robi :shocked2: Ciekawa jestem czy maluszek lil kate sobie jaja z babyboomowych ciotek robi czy już faktycznie pcha się na świat:rolleyes2: Jakby co - POWODZENIA LIL KATE !!! :happy:
 
Ja od 3 godzin też mam nieregularne skurcze, ale po każdym z nich mała się starsznie rozpycha, więc chyba to jeszcze nie to. W czasie skurczy porodowych dziecko się nie rusza, o ile pamietam. Pewnie to skurcze przepowiadające, tylko trochę bardziej bolesne niż zwykle.


tez miałam takie wrazenie ale pytałam o to lekarki i ona powiedziała ze dla dziecka to taki stres ze powinno nawet sie mocniej ruszac po skurczach.
Ja juz sie bałam ze cos nie tak bo za intensywnie
 
dziewczyny, a jak odejda wody to mozna jeszczespokojnie wziac prysznic czy trzeba od razu na leb na szyje do szpitala??:confused:
 
szybki prysznic chyba tak bo kapiel bym odradzala bo do zakazenia moglo by dosc :tak: a z tym odejsciem wod to roznie jedne rodza juz po paru godzinach a ja jak bylam na porodowce to byla dziewczyna ktora chodzila 23 godziny po odejsciu wod az sie nad nia zlitowali i wreszcie zrobili cesarke
 
ja po odejsciu wod urodziłam po 32 godzinach!!!!!!!! naturalnie
wiem ze sa takie przypadki ze pepowina moze wyjsc jak wody odejda ja bym nie ryzykowała (ewantualnie bym tylko sie podmyła ale tez nie wiem )
 
Tak jak madzia24 napisała, tak samo mi lekarz mówił ostatnio.. jak wody odejdą to pod prysznic, dopakować się do końca, zrobić kanapki dla męża i najpóźniej po godzinie od odejścia wód jechać do szpitala :tak:
 
reklama
Aha... i najlepiej "złapać" wody na wkładkę i zabrać ze sobą w woreczku żeby pokazać połoznej.
 
Do góry