reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Objawy zbliżającego sie porodu:)

olcia154

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej.
Mam pytania. Jestem w 34tyg ciązy. Jakie są pierwsze objawy zblizajacego sie porodu? ile tygodni wczesniej?
Nie ukrywam jest mi juz bardzo cięzko i chciałabym urodzic juz w 37/38 tygodniu ciązy.

reklama

BetiPS

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
U mnie tak naprawdę nie było jako takich. Po prostu nad ranem pojawiły się skurcze, potem stały się regularne i o 16:15 urodziłam. No i pojawiła się żółta wydzielina dzień przed porodem, zapewne czop śluzowy.

Aguu

Rozwiązania
5
Też chciałam tak urodzić :D A dociągnęłam do 42.

Objawy zależnie od ciąży miałam od 36-38tc - skurcze mniej lub bardziej regularne - lub nie miałam żadnych objawów i urodziłam z zaskoczenia (no po prostu zaczął się poród bez bóli po kilka dni przed...).A rodziłam w/po terminie.
Co do samych porodowych objawów: regularne skurcze, coraz częstsze i (to ważne) coraz dłuższe lub odejście wód plus skurcze ;)

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Chcieć to sobie można :D
Z Córką zaciskałam nogi, byle w grudniu nie urodzić, za to z synem od 37tc robiłam WSZYSTKO, żeby już urodzić, a dziad siedział do 39t5d.
Oznak możesz nie mieć wcale.

Michalina1993

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja nie miałam żadnych objawów tzn wody mi odeszły w 41tc a urodziłam dopiero dwa dni po odejściu wód ;)

Suprise87

Rozwiązania
0
Też nie miałam żadnych objawów. Po południu zaczęły się słabe skurcze, wieczorem rozkręciły i w nocy urodziłam.
A wcześniej kompletnie nic :)

SleepingBeauty

Rozwiązania
3
A mi po prostu odeszły wody i pojechałam do szpitala. Zero objawów wcześniej, czopu, skurczy. Naprawdę każda ma inaczej :laugh2: :biggrin2:

reklama

marlusia

Rozwiązania
0
U mnie też 0 objawów, żadnych skurczy przepowiadających nie było, wiem, że np. Siostra czuła takie rozpierania w macicy, szwagierka na 3 tyg. Przed terminem też czuje jak jej się wnętrze poszerza. U mnie nie było nic, do ostatniego dni czułam się super i traciłam nadzieje, że urodzę blisko terminu. W ten dzień rano miałam skurcze jak na okres więc z tego co mówili wszyscy twierdziłam, że to przepowiadające właśnie, a tu od 15 co 5minut, a że były bóle krzyżowe dlatego tak czuć inaczej, urodziłam chwile przed północą.

Fado123

Rozwiązania
2
Ja też chciałam ,a urodziłam w 41 ha ha , ja nie miałam żadnych objawów ,kompletnie nic

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry