reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zbliżającego sie porodu:)

olcia154

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2019
Postów
24
Hej.
Mam pytania. Jestem w 34tyg ciązy. Jakie są pierwsze objawy zblizajacego sie porodu? ile tygodni wczesniej?
Nie ukrywam jest mi juz bardzo cięzko i chciałabym urodzic juz w 37/38 tygodniu ciązy.
 
reklama
U mnie tak naprawdę nie było jako takich. Po prostu nad ranem pojawiły się skurcze, potem stały się regularne i o 16:15 urodziłam. No i pojawiła się żółta wydzielina dzień przed porodem, zapewne czop śluzowy.
 
Też chciałam tak urodzić :D A dociągnęłam do 42.

Objawy zależnie od ciąży miałam od 36-38tc - skurcze mniej lub bardziej regularne - lub nie miałam żadnych objawów i urodziłam z zaskoczenia (no po prostu zaczął się poród bez bóli po kilka dni przed...).A rodziłam w/po terminie.
Co do samych porodowych objawów: regularne skurcze, coraz częstsze i (to ważne) coraz dłuższe lub odejście wód plus skurcze ;)
 
reklama
U mnie też 0 objawów, żadnych skurczy przepowiadających nie było, wiem, że np. Siostra czuła takie rozpierania w macicy, szwagierka na 3 tyg. Przed terminem też czuje jak jej się wnętrze poszerza. U mnie nie było nic, do ostatniego dni czułam się super i traciłam nadzieje, że urodzę blisko terminu. W ten dzień rano miałam skurcze jak na okres więc z tego co mówili wszyscy twierdziłam, że to przepowiadające właśnie, a tu od 15 co 5minut, a że były bóle krzyżowe dlatego tak czuć inaczej, urodziłam chwile przed północą.
 
reklama
Do góry