reklama

objawy zblizajacego sie porodu?

1. kasiek2x

kasiek2x Aktywna w BB

Jesli macie juz jakies objawy podzielcie sie, zwlaszcza doswiadczone mamusie opiszcie jak to u was bylo, skad wiadomo ze TO jest Ten czas gdy trzeba do szpitala sie udac?

2. młodamamusia18

młodamamusia18 DziekujeBogu ze cie mam;*

ja dostałam bóli ktore wystepowały juz co 3-4 minuty. Były z okolicy krzyza i brzucha. A brzuch bolał jak na @ ..
    Pozdrawiam i szczesliwego rozwiazania zycze;-)

3. reklama
  4. createdbylove

createdbylove Fanka BB :)

Mi odeszły wody :D ale jak Mlodamamusia napisała, ból pleców i brzucha, praktycznie nie do wytrzymania, jak dla mnie :D

5. kasiek2x

kasiek2x Aktywna w BB

no wlasnie mi w sumie nic sie dzieje, skurczyki tylko noca nieregularne chos musze przyznac porzadne czasami sa, wyczekuje i wslu****e sie non stop a tu nic....:(

6. minia.

minia. Początkująca w BB

Ja mam od paru dni objawy książkowe ;) Więc wieczorami bóle, skurcze, które ustępują. Gdyby się nasilały to znaczy sie się zaczyna. Oczyszczanie organizmu - luźniejsza i częstsza kupka. Ponadto uderzenia gorąca - nie związane z pogodą. Brzuch nisko, intensywne ruchy dziecka. Jeśli macie podobnie to znaczy się zbliża :) Mi mój lekarz daje 2-3 doby :)

7. kasiek2x

kasiek2x Aktywna w BB

Ja mam skurcze nieregularne, chyba czop mi wychodzi/ wyszedl zauwazylam galaretke taka mala tak wiec nie jestem pewna, dzis zaczal mnie pobolewac krzyz ale przeszlo. Ogolnie to niemal caly dzien mnie brzuch boli. juz bym chciala miec dzidzie w ramionach:-)

Poleć forum