reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży przed spodziewają miesiączka 😏Czekam na wasze odpowiedzi kobietki 🥰😉
Wszystkie objawy jak na okres, ciąży nie spodziewałam się w ogóle nawet do apteki po test szłam z przekonaniem,że idę go kupić i pewnie tylko kasę stracę a on i tak będzie negatywny. A poszłam go kupić bo okres spóźnił mi się tylko jeden dzień co było dla mnie dziwne bo odkąd dostałam pierwszą miesiączke moje okresy były ja w zegarku co 28 dni nigdy mi się nie spóźniał. I dwie krechy! A aktualnie mam 3tygodniowego synka :)
 
reklama
Wszystkie objawy jak na okres, ciąży nie spodziewałam się w ogóle nawet do apteki po test szłam z przekonaniem,że idę go kupić i pewnie tylko kasę stracę a on i tak będzie negatywny. A poszłam go kupić bo okres spóźnił mi się tylko jeden dzień co było dla mnie dziwne bo odkąd dostałam pierwszą miesiączke moje okresy były ja w zegarku co 28 dni nigdy mi się nie spóźniał. I dwie krechy! A aktualnie mam 3tygodniowego synka :)
Gratuluję ♥️♥️♥️
 
Ja miałam wyższe tętno przy bieganiu i byłam senna w dzień, co było dziwne [emoji85] Do tego przed okresem zaczęły boleć piersi jak zwykle...i bolą dalej [emoji28]
 
Hej, dziewczyny, jestem 10 dni przed okresem. Nigdy ale to nigdy nie czułam bólu piersi przed okresem tak jakbym ich wgl nie miała, nawet nie wiem jaki to ból. Jednak od dwóch-trzech dni zaczęłam czuć te piersi. Czasami mnie pieką tak od strony pach, czasami swędzą. Jednak co dziwne jak je dotykam to nie czuje bólu, tylko normalny dotyk.
U mnie jest jeszcze dziwna sytuacja, bo zapomniałam przyjąć dwóch tabletek anty pod rząd w drugim tygodniu blistra i ginekolog powiedział, ze jest możliwe zapłodnienie.
Nie doszukuje się objawowo, brzuch mnie nie boli ani nic. Jedynie te piersi zaczęłam dziwnie czuć, nigdy tak nie miałam.
 
Hej dziewczyny, tydzień czasu spóźnia mi się okres, robiłam już 5 testów każdy negatywny mimo, że po czasie wpierałam sobie że jest tam druga kreska ale widziałam ją tylko ja, ostatnio zrobiłam test elektroniczny i on również pokazał brak ciąży. Zaczęły od paru dni mnie boleć piersi, głównie sutki przy dotyku i mam dziwne zgrubienie pod pachą, co jest też odczuwalne oraz bardzo widoczne żyły na właśnie od pachy w dół, oraz na jednej piersi ale przed okresem równiez na piersiach zawsze miałam, lecz nigdy właśnie nie na rękach, mierze sobie temp rano i zawsze mam 36,3/36,4 jak myślicie co to może być?
 
Do góry