reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy

Dołączył(a)
9 Lipiec 2015
Postów
1
Witam,
Bolą mnie skutki od a jakiś paru dni, tyle że od 2 dni jestem bardzo przeziębienia i łykam jakieś lekarstwa i tabletki. Okres spóźnia mi się 11 dni śluz mam lepki bolały mnie ledzwia bardzo i głowa, tyle że myślałem ze od mocnych treningów. Aczkolwiek juz sama się zastanawiam. Jtr zrobię rano test i chyba umowie się na wizytę ale uważacie że jest możliwość ze jestem w ciąży i czy te leki mogą mi zaszkodzić. ?
 
reklama
Możesz być jeśli wspolzylas w dni płodne i masz regularne cykle to wszystko przemawia za tym. Przeczytaj w ulotkach leków czy można brać w ciąży
 
Całą ciąże łapałam przeziebienia. Leki na samym poczatku nie szkodzą bo matka z dzieckiem nie są jeszcze połączoni. Jednak lepiej odstawić jesli nie ma konieczności . Jesli test potwierdzi ciaze to możesz brac *spam*.
 

Podobne tematy

Do góry