reklama

Objawy...

Dla wszystkich fajnych babek, które spodziewają się maleństwa w sierpniu 2010!

1. inkaaa4

inkaaa4 Fanka BB :)

Jakie objawy ciążowe odczuwacie? Jak sobie z nimi radzicie?

2. inkaaa4

Dziewczyny, czy dręczą Was jakieś objawy ciąży? Mdłości itp?? Nie wiem, czy mam to brać za dobrą monetę czy raczej się tym niepokoić, ale właściwie nie mam żadnych objawów. No, może przez jakieś 4 dni było mi trochę niedobrze, ale teraz już nic (oprócz lekkiego niesmaku w ustach). Jak to jest z Wami?

3. reklama
  4. Neftis

Neftis Fanka BB :)

Ja jestem w 6tc i od niedzieli odczuwam poranne mdłości, czasem też wieczorem, mam lekką awersję do jedzenia, mam ochotę tylko na lekkie beztłuszczowe dania, na razie wymiotów brak i mam nadzieje, że tak zostanie;-) Czuję też jakbym miala stale wypelniony żołądek, nawet przy uczuciu głodu jest pełny.
    Hmmm co jeszcze.... chyba większe zmęczenie niż zazwyczaj, podwyższona temperatura ciała, ból i tkliwość piersi oraz dosłownie czuję jak rozciągają mi się więzadła przy macicy;-)

A Ty absolutnie się nie przejmuj, wszystkie te dolegliwości to bardzo indywidualna sprawa:-)

Oooo i jeszcze siusiam chyba miliard razy dziennie

5. RiSiA

RiSiA Gość

Inkaa ja tak miałam do 6 tygodnia a potem sie zaczeło siusianie na maxa nawet w nocy :( mdłosci, zgaga, omdlenia, spanie wszedzie :)

6. inkaaa4

Dzięki Dziewczyny, właściwie to ja też jestem bardziej zmęczona niż zazwyczaj, ale ogólnie mam dość napięty grafik, więc zmęczenie to dla mnie nic nowego. Jeśli chodzi o siusianie to fakt często i w nocy też muszę się podnosić :( No, ale póki co połowa 8 tc i nawet te lekkie mdłości, które odczuwałam mi przeszły, ale chyba lepiej tak, niż gdybym miała co rano wisieć nad kiblem (że się tak brzydko wyrażę).

7. kati83

kati83 Moderator

Witam
    Z tym zmęczeniem to u mnie tak samo śpię na okrągło, siusiam dużo, ból piersi, w 5-6 tyg było mi trochę niedobrze, ale koleżanka poleciła mi, żebym jadła choćby co godzinkę ale trochę no i rano jak się obudzę, to leżę jeszcze jakieś 5-10 minut zanim wstanę i staram się wszystko powoli robić, aha i jeszcze nie noszę golfów strasznie mnie dusiły. Koleżanka urodziła w tym roku a całą ciążę przeszła bez żadnych mdłości (też bym tak chciała). No i jeszcze mam wstręt do alkoholu (mam na myśli wino, które wcześniej lubiłam).

8. RiSiA

RiSiA Gość

:-(u mnie pojawiła się niechec do zapachów :( nie moge czuc perfum, i innych zapachów koszmar przy gotowaniu:-(

9. Wiola21Ś

Wiola21Ś Początkująca w BB

Hej Dziewczyny:)

Ja jestem właśnie w 6 tyg. i czuje sie okropnie. Nie moge w to uwierzyć, że takie maleństwo potrafi tak dać popalic mamusi.:-( Od 2 tyg nie moge nic jeść praktycznie. Wszystko ma brzydki zapach i wydaje mi się takie nieświerze. Przez kilka dni miałam tylko ochote na owoce. Potem juz nie mogłam na nie patrzeć i nalatywało mnie na nabiał. Teraz słodkości ale o mięsie i jakich kolwiek obiadach nie moge nawet pomyśleć, bo już czuje się okropnie. Cały czas mam ocięzały żołądek i ciągle bym spała. Ale zauważyłam, że im wiecej robie w ciagu dnia tym lepiej się czuje. Więc czasami na siłe próbuje chodzić na spcerki do siostry czy do miasta z mężem na zakupki... Gorąco też mi doskwiera, chociaż z natury jestem zmarźlakiem:-p Mama nadzieje, że to minie bo już płakać mi się chce...;(

10. reklama
  11. RiSiA

RiSiA Gość

Wiola posiedze Cie ja jestem w 8 t 2 dc i nie mija :no: dalej czuje taki ciężar na żołądku do tego u mnie doszła wrazliwosc na zapachy perfum feeeeeeeeee no i takze strasznie mało jem co mnie martwi, ale zobacze jak mi badania krwi wyjdą:baffled:

12. Wiola21Ś

Wiola21Ś Początkująca w BB

Oj Kochana nie strasz mnie:-( Ja jem dużo ale same świństwa... lody ciastka cukierki bo tylko to mi przechodzi... Co do perfum to jeszcze nie jest tak źle... gorzej z zapachami jedzenia (najgorsze smażenie). Teraz obiady robi mój mąż. Aż mi go szkoda.... ale na szczęście jest dobrym kucharzem... tylko ja mam wyrzuty sumienia że sie opindalam a on mało jeszcze tego że na dwa etaty robi to i w domu musi tez robić prawie wszystko, bo ja tak źle się czuje:-(. A co najgorsze próbowałam juz wielu sposobów i nic... Tylko te spacery mnie leczą... ale ile można chodzić po takim mrozie... Jeśli chodzi o badania to aż sie boje... lekarz nie kazał brac mi żadnych witamin narazie, a moja dieta płacze sama za siebie...:baffled: Pozostało nam sie wspierać razem, wymieniać spostrzezeniami i modlić za te, którym jest dobrze by przechodziły tak do samego końca , bo nie życze nikomu takich mąk:( Pozdrawiam;-)

Poleć forum