reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obkurczająca się macica w 17 tyg , za małą macica.

Ilona1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Lipiec 2019
Postów
40
Witam. Jestem w 17 tyg ciąży, pierwsza ciąża. Wczoraj u lekarza dowiedziałam się że moje dziecko nie ma miejsca w macicy. Sama na USG widziałam że ściany macicy ściskają dziecko. Dostałam nospe , magnez i luteinę. W czwartek kontrola czy jest poprawa. Dziewczyny strasznie panikuje!! Czy ktoś też tak mial? Jak się skończyło? Czy leki pomogą?
 
reklama
Rozwiązanie
Zapytaj o te wody , słyszałam że da się je jakoś uzupełnić ,choć nie jest to proste , Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i żeby leki pomogły ,lekarz na pewno wie co robi ,a jeśli nie do końca mu ufasz ,to może skonsultuj to jeszcze z jakimś 2 ?
Myślałam o tym ale czekam do czwartku na tą wizytę. Ale szczerze mówiąc wolę się trzymać jednego bo każdy powie co innego i dopiero mętlik. Ten ma dobre opinie . No zobaczymy. . .
Zapytaj o te wody , słyszałam że da się je jakoś uzupełnić ,choć nie jest to proste , Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i żeby leki pomogły ,lekarz na pewno wie co robi ,a jeśli nie do końca mu ufasz ,to może skonsultuj to jeszcze z jakimś 2 ?
 
Zapytaj o te wody , słyszałam że da się je jakoś uzupełnić ,choć nie jest to proste , Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i żeby leki pomogły ,lekarz na pewno wie co robi ,a jeśli nie do końca mu ufasz ,to może skonsultuj to jeszcze z jakimś 2 ?
Myślałam o tym ale czekam do czwartku na tą wizytę. Ale szczerze mówiąc wolę się trzymać jednego bo każdy powie co innego i dopiero mętlik. Ten ma dobre opinie . No zobaczymy. . .
 
Rozwiązanie
Do góry