reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obkurczona macica w 12 tygodniu

reklama
Tak.Dzis bylam. Lekarz powiedzial, ze nie daje to gwarancji iz ciaza sie utrzyma. W czwartek mam prenatalne. Moze wtedy cos wiecej sie dowiem. Moze powinnam lekarza zmienic?
 
Tak.Dzis bylam. Lekarz powiedzial, ze nie daje to gwarancji iz ciaza sie utrzyma. W czwartek mam prenatalne. Moze wtedy cos wiecej sie dowiem. Moze powinnam lekarza zmienic?
A dostałaś jakieś leki? Magnez? Wydaje mi się, że jako że to mięśnie to należałoby brać coś rozkurczowego, jednakże mogę się mylić.
 
Mam tez podwyzszone Ph(9) i jak zapytalam czy cos mam to wziac to tez nic nie dostalam. Takie infekcje sie chyba odpowiednio leczy? Czy moze sie myle?
 
Musze znalezc w tejmojej zapyzialej miescinie. Niedawno sie tu przeprowadzilam. Czekac do czwartu za badaniem prenatalnym czy moze isc natychmiast?
 
reklama
Szukaj innego lekarza, ja pierwsza ciaze niestety poronilam, macica sie obkurczala wypychajac plod. Powinnas dostać cos rozkurczowego, bierz magnez i nie przemęczaj sie.
 
Do góry