reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obnizenie etatu po macierzynskim 2013 r, wymiar urlopu wypoczynkowego

Dołączył(a)
16 Styczeń 2013
Postów
1
Witam,
Czytałam na portalkadrowy.pl, że od tego roku urlop wypoczynkowy nie będzie proporcjonalnie obniżany, w przypadku, gdy w danym roku kalendarzowym po nabyciu przez pracownika prawa do urlopu wypoczynkowego korzysta on z urlopu wychowawczego, a następnie w tym samym roku powraca do pracy.
Prosze o odpowiedz na pytanie: Czy ta zasada obowiazuje rowniez w przypadku, gdy zamiast urlopu wychowawczego, zloze wniosek o obnizenie etatu do 1/2 i w tym samym roku wroce do pełnego etatu?
Koncze urlop macierzynski 9 marca 2013, potem mam 19 dni zaległego urlopu za 2012 rok, nastepnie zamiast urlopu wychowawczego zamierzam obnizyc etat do 31 pazdziernika 2013.
W jakim wymiarze przysługiwac mi bedzie urlop za 2013 rok?
 
reklama
Do góry