reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obniżenie macicy wypadanie macicy

weronika18

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2023
Postów
26
Hej
Niedawno wyczułam podczas kąpieli taki wystający guzek z pochwy, czuję jakby mi miało coś wypaść,boje się oddać mocz bo mam wrażenie że coś wyleci.
Rodziłam dwa miesiące temu
Oczywiście jestem zapisana do gin ale chciałam zapytać się was.
Naczytałam się że jest to wypadanie/obniżenie narządu rodnego
To był mój 1 poród
Jak sobie z tym radzić ,czy są jakieś ćwiczenia na to? Chciałabym jeszcze kiedyś mieć dziecko
Jak to.leczyc czy któraś z was miała taki problem?
 
reklama
Tak to wiem ale chciałam zapytać jak to wyglądało u kogoś z takim przypadkiem właśnie
Ja Ci mogę tylko powiedzieć, że to jest poważna sprawa i nie wolno tego zaniedbać. Moja mama urodziła czworo dzieci, całe życie ciężko pracowała i niestety spotkała ją ta przypadłość. W starszym wieku miała usuniętą macicę. Wspomina, że bardzo jej to dokuczało i po operacji poczuła się o niebo lepiej. Ona ma awersję do lekarzy i powinna to ogarnąć wcześniej, może nie byłoby tak źle wtedy. Zatem cóż... Im wcześniej, tym lepiej.

Czym prędzej do lekarza i na razie ogranicz dźwiganie.
 
Do góry