reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obniżenie się brzucha

K.A

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2019
Postów
143
Witajcie,
Jestem w 30tc, mam wrażenie, ze obniżył mi się brzuch. Żadnych objawów przedwczesnego porodu nie mam.
Czy którejś z mam obniżył się tak wcześnie brzuch i urodziła w terminie?.
 
reklama
Witajcie,
Jestem w 30tc, mam wrażenie, ze obniżył mi się brzuch. Żadnych objawów przedwczesnego porodu nie mam.
Czy którejś z mam obniżył się tak wcześnie brzuch i urodziła w terminie?.
Mnie się wcześnie obniżył brzuch. Już Ci dokładnie tygodnia nie podam bo nie pamiętam, ale też coś około 30 i potem co raz bardziej było to widać. Ciążę donosiłam do terminu do 39 tygodnia i to była rozwiązana przez cearakę, a oznaków porodu brak nawet w dzień cesarki rozwarcia nie było.
 
Ja z synem mialam bardzo nisko brzuch od poczatku, w 8 miesiacu slyszalam wkolo ze zaraz urodze bo jest tak nisko:p a przenosilam o tydzien. Wiec na spokojnie, najwazniejsze zeby badania usg itp wychodzily dobrze a to jak cialo sie zachowuje na danym etapie ciazy jest bardzo indywidualne
 
Do góry