reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obniżona temperatura ciała

Diana_16

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2020
Postów
28
Witam, jestem w 15 tc ciąży i od pary dni zauważyłam że mam obniżoną temperaturę ciała zazwyczaj waha się między 35,4 - 36
Czy to jest normalne? Czy może mam zgłosić się do lekarza?
 
reklama
Witam, jestem w 15 tc ciąży i od pary dni zauważyłam że mam obniżoną temperaturę ciała zazwyczaj waha się między 35,4 - 36
Czy to jest normalne? Czy może mam zgłosić się do lekarza?
Ja tak mam cała ciążę. Polozna mi tłumaczyła, że to jest nam gorąco więc organizm reguluje sobie tą temperature :)
 
Ja nie wiem czy to się ze sobą wiąże, ale pierwsze pytanie - czy wcześniej regularnie mierzyłaś temperaturę i na jakim było poziomie? Jakim termometrem mierzysz - bo jeśli elektronicznym, to zamień na zwykły podpachowy i zobacz jak wówczas sytuacja będzie wyglądała.

Od czasu wybuchu epidemii koronawirusa bardzo wiele osób pisze, że ma obniżoną temperaturę (przypadek?).
 
Ja nie wiem czy to się ze sobą wiąże, ale pierwsze pytanie - czy wcześniej regularnie mierzyłaś temperaturę i na jakim było poziomie? Jakim termometrem mierzysz - bo jeśli elektronicznym, to zamień na zwykły podpachowy i zobacz jak wówczas sytuacja będzie wyglądała.

Od czasu wybuchu epidemii koronawirusa bardzo wiele osób pisze, że ma obniżoną temperaturę (przypadek?).
Mam zwykły termometr od początku ciąży ani razu nie miałam podwyższonej temperatury, zazwyczaj to była 36.4-36.6
A ostatnie dni jestem osłabiona i mam niską temperaturę
 
A jakie miałaś przed owulacja?
Ja mierze co miesiąc, moje niskie to 36,2-36,3 a po owulacji 36,45 do 36,7
Po drodze miałam dwie zmiany termometru i na każdym te wartości były troche inne.
 
reklama
Do góry