reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obowiązki

Moja córunia jest jeszcze trochę malutka, bo ma półtorej roku, ale jak trochę podrośnie to na pewno będę ją angażować w pomoc przy domowych pracach :)
 
reklama
jasmin - to fajny wiek na poczatki :)
Mój synek ma trochę więcej niż 1,5 roku. Odnosi pieluhy do kosza (złości się gdy nie może) bo widzi, że my tak robimy i on też tak chce. Pomaga wieszać pranie, tzn podaje mi z miski ciuchy, chowa po sobie klocki. Ale wszystko zaczyna się od zabawy a potem to dla dziecka naturalne. Tylko ciekawe czy mu nie przejdzie ;)
 
My od kiedy synek chodzi angażujemy go w obowiązki, sprząta z nami zabawki, podaje pranie, a ostatnio nauczył się nawet zanosić naczynia do kuchni po obiedzie :)
 
Do góry