reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Obrabianie zdjęć

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
Kto mnie nauczy obrabiać zdjęcia ?? ::) chciałam skorzystać ze stronki Aletki ale mi nie wychodzi. Jak by któraś z was mi pomogła- będę wdzięczna :D Nie chcę za każdym razem prosić męża, no i nie lubię czegoś nie umieć :)

HELP

reklama

czechow

Moderator
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
A co dokładnie chodzi? Chcesz wstawiać zdjęcia - powiększać je - zmieniejszać??

Gocha

czechow

Moderator
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0

Spojrzyj i poćwicz na: ADMINISTRACJA / JAK KORZYSTAĆ Z FORUM / INSTRUKCJA WKLEJANIA ZDJĘĆ.

Jeśli czegoś nie będzie daj znać - postaram się pomóc ;)

Gocha

DziOObek

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Izabelka najprostszy sposob to otwierasz dane zdjecie w paincie z windowsa ,klikasz obraz -rozciagnij pochyl i wpisujesz 50% w pozioie i pionie ,zdjecie zmniejsza ci sie wtedy o polowe ,oczywiscie mozesz wpisac rozna wartosc .
musisz sobie poprobowac jak ci zapasuje .
pozniej sobie zpisujesz takie zdjecie pod jaka nazwa chcesz plik-zapisz jako itd ale to to napewno wiesz .
nastepnie wchodzisz na strone http://imageshack.us/ i klikasz przegladaj i otwiierasz dane zdjecie ktore chcesz umiescic i host it
kopiujesz hotlink for forum(1)pierwszy link pod obrazkeim wklejasz na BB :)
oczywiscie tam gdzie zajac pokaze sie Twoje zdjecie :) mam nadzieje ze pomoglam i zrozumialas :)
jezeli cos jeszcze chcesz wiedizec to pisz postaram sie pomoc :)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry