reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrabianie zdjęć

Izabelka

Oski i Wercia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2005
Postów
12 105
Kto mnie nauczy obrabiać zdjęcia ?? ::) chciałam skorzystać ze stronki Aletki ale mi nie wychodzi. Jak by któraś z was mi pomogła- będę wdzięczna :D Nie chcę za każdym razem prosić męża, no i nie lubię czegoś nie umieć :)

HELP
 
reklama


Spojrzyj i poćwicz na: ADMINISTRACJA / JAK KORZYSTAĆ Z FORUM / INSTRUKCJA WKLEJANIA ZDJĘĆ.

Jeśli czegoś nie będzie daj znać - postaram się pomóc ;)

Gocha
 
Izabelka najprostszy sposob to otwierasz dane zdjecie w paincie z windowsa ,klikasz obraz -rozciagnij pochyl i wpisujesz 50% w pozioie i pionie ,zdjecie zmniejsza ci sie wtedy o polowe ,oczywiscie mozesz wpisac rozna wartosc .
musisz sobie poprobowac jak ci zapasuje .
pozniej sobie zpisujesz takie zdjecie pod jaka nazwa chcesz plik-zapisz jako itd ale to to napewno wiesz .
nastepnie wchodzisz na strone http://imageshack.us/ i klikasz przegladaj i otwiierasz dane zdjecie ktore chcesz umiescic i host it
kopiujesz hotlink for forum(1)pierwszy link pod obrazkeim wklejasz na BB :)
oczywiscie tam gdzie zajac pokaze sie Twoje zdjecie :) mam nadzieje ze pomoglam i zrozumialas :)
jezeli cos jeszcze chcesz wiedizec to pisz postaram sie pomoc :)
 
teraz ja spróbuję
p1010014cu6.jpg
[/URL]
Shot with DMC-FZ7 at 2007-08-07[/img]
 
reklama
Do góry