reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy artystki

Mamy artystki, tatusiowie tworzący, rodzice z fantazją :)

Obrazy naścienne dla naszych dzieci

Rozwiązania
0
Witajcie!
Czy też malujecie swoim dzieciom?
Jakie macie pomysły?
Malarstwom naścienne i dekoracja wnętrz - czyli co i jak warto namalować w dziecięcym pokoju.
Zapraszam do obejrzenia http://www.martagillner.com i pokazania własnych prac!

reklama

sprezyna

Początkująca w BB
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Mojemu dziecku jeszcze nic nie namalowałam, ale mojemu bratu na każdej ścianie tworzyłam dzieło. Tak namalowałam mu Tygryska bawiącego się z Prosiaczkiem w chowanego (2 metry na 2 metry). W pokoju Shreka i Osiołka, i inne mniejsze malunki. Niestety wyrósł, ściany trzeba odświeżyć i groza żeby to zmyć / zamalować. Ostatnio właśnie też myślałam żeby coś mojej Patusi stworzyć, ale ma już tak kolorowo w pokoju, a ściany niedługo trzeba znów malować. Właśnie się zastanawiam i jak się zdecyduje to na pewno będzie to jedna z jej ukochanych postaci bajkowych :)

Lolka777

mama dwulatka
Rozwiązania
0
Mój dwuletni synek wyprzedził mnie i sam namalował sobie przepiękny obraz flamastrami nad łóżeczkiem;-):-D

Do góry