reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrona pracy magisterskiej a miesieczny maluch... Czy dałyście radę?

Witam serdecznie. Jestem w ciąży, pracuję rozpoczęłam kolejne studia, planowaliśmy kolejna ciążę ale troszkę później, chciałam urodzić po obronie, na obronę chciałam isc z z brzuszkiem. Złożyło się tak, że termin porodu mam okolo 3-4 tyg przed obroną. Jak dałyście radę z pisaniem pracy, z obroną? Jakie są wasze doświadczenia. Boje sie , że nie dam rady się obronić, zawale wszystko a te studia są dla mkie ważne, mialy mi dać wieksze możliwości.
Jeśli pracę piszę się samodzielnie to obrona powinna pójść gładko. Na Twoim miejscu spytałabym o możliwość zdalnej obrony, bo to będzie chyba najwygodniejsza opcja dla Ciebie. U mojego męża tak to się właśnie odbywa - studenci są zadowoleni i on nie musi się ruszać z domu :)
 
reklama
Jeśli pracę piszę się samodzielnie to obrona powinna pójść gładko. Na Twoim miejscu spytałabym o możliwość zdalnej obrony, bo to będzie chyba najwygodniejsza opcja dla Ciebie. U mojego męża tak to się właśnie odbywa - studenci są zadowoleni i on nie musi się ruszać z domu :)
To jest dobry pomysł. W trakcie pandemii funkcjonowały obrony on-line być może jak napisze się podanie to w takiej sytuacji tez się zgodzą.
 
Moze nie magisterke, ale uczylam sie do bardzo waznego panstwowego egzaminu bedac w ciazy. Pozniej z miesiecznym dzieckiem jechalam do Warszawy, aby ten egzamin napisac i zdalam 😊 takze wszystko jest do zrobienia.
 
Witam serdecznie. Jestem w ciąży, pracuję rozpoczęłam kolejne studia, planowaliśmy kolejna ciążę ale troszkę później, chciałam urodzić po obronie, na obronę chciałam isc z z brzuszkiem. Złożyło się tak, że termin porodu mam okolo 3-4 tyg przed obroną. Jak dałyście radę z pisaniem pracy, z obroną? Jakie są wasze doświadczenia. Boje sie , że nie dam rady się obronić, zawale wszystko a te studia są dla mkie ważne, mialy mi dać wieksze możliwości.
Kolezanka broniła się z miesięcznym. Tata z Maluchem stali z nami pod drzwiami z kwiatami🙂 Taka byla jej decyzja i do dzisiaj mowi, że dobra, że dziscko na studiach bylo dobrym pomysłem🙂
 
Do góry