reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzęk płodu,omphalocoele,zbyt wolny wzrost dziecka...

Nie chcę Cię straszyć i mam nadzieję że będzie wszystko ok. Ale u nas też był obrzęk od 14 tyg. Wszystko inne było ok. Amniopunkcja i NIFTY wykazały brak chorób genetycznych. Dziecko zmarło w 26tyg. Do tej pory nie znamy przyczyny.
 
reklama
Witajcie. Mam 37 lat,wczoraj byłam na usg genetycznym pierwszego trymestru. I wyniki są złe. Dzidzia nie rośnie tak jak powinna,od ostatniego usg data porodu zmieniła się o 10 dni,do tego doktor stwierdziła uogólniony obrzęk płodu i omphalocoele... wg OM jest 12t4d,wegług usg 11t0d. Dzidzia mierzy 41,5mm CRL,przezierność mimo ze nie powinna być badana wynosi 3,4mm. Naczytałam się dużo,całą noc noe spałam i jestem załamana,jestem przekonana ze dzidzia jest ciężko chora :( kolejne usg za tydzien,jak maluch urosnie do wymaganych 45mm,ale nie mam nadziei przy obrzęku... może któraś z was przechodziła coś podobnego? Jak się to skończyło? Pozdrawiam

U nas wykryto obrzęk uogólniony w 13tc. Wszyscy lekarze u których byliśmy mowili to samo, że nasze dzieciątko umrze, pozostalo czekanie.... Córeczka odeszla cichutko w 16tc. Czekajac na jej odejscie uszylam jej malutki rożek z wyszytym imieniem i kwiatuszkami. Pochowaliśmy ją w grobowcu dla dzieci wcześnie urodzonych gdzie można wygrawerować imię dziecka i datę urodzenia.
 
Do góry