reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzęk płodu,omphalocoele,zbyt wolny wzrost dziecka...

Jestem dziś po amniopunkcji. Wynik za 3 czy 4 tygodnie. Obrzęku już nie ma, NT w normie, torbiele na szyji się zmniejszają. Serduszko ok, wszystkie przepływy ok. Modlę się o prawidłowy wynik 😇
Trzymam kciuki o ws
Da

Daj koniecznie znać jak poszło na prenatalnych w czwartek. Głowa do góry, bo wiele takich historii kończy się dobrze 😘
Właśnie czytałam Twoja Historie, trzymam kciuki mocno i serduszko moje otrzymało promyczek nadziei :*
 
reklama
Nie zgadzam się że można po porodzie bez ryzyka. Amniopunkcja jest zabiegiem inwazyjnym- zgadza się, nikt nie robi jej bezpodstawnie- celem amniopunkcji jest wykryć ewentualne wady genetyczne u dziecka jeśli jest takie podejrzenie, żeby w razie ich wykrycia dziecko mogło urodzić się w szpitalu, gdzie będą mogli mu pomóc a nie każdy szpital ma taką możliwość.
Tak, dokładnie. Ja też nie rozumiem dlaczego pani doktor chciała mnie zniechęcić do zabiegu. Moja prowadząca wręcz stwierdziła, że to konieczne.
Cieszę się, że już po. Teraz tylko czekać na wynik😇
 
Dziewczyny wygrałam wszystko co mogłam wygrać w życiu. Mój chłopczyk jest zdrowy wynik prawidłowy. Mam nadzieje ze wszystkie nasze dzieci bo wszystkie dzieci nasze są - musza być zdrowe 🙂🤰🏼.
Nawet nie wiesz jak się cieszę! Ale nie znikaj mi z tej grupy :D dawaj znać co jakiś czas co tam u Ciebie :*
 
Nikt nie odbierze nam nadziei 😘 A Nowenna pomaga, uwierz 🙏
Jestem po badaniach prenatalnych prywatnie, na poniedziałek mam wizytę w poradni i będę kierowania na amniopunkcje. No niestety u mnie z dzisiejszych badan brak pozytywów,słabo to wygladana wszystko wskazuje na zespol turnera oraz wodniak karku z przegrodami. Muszę liczyć się tym,że do amniopunkcji dzidzia nie dożyje.
 
Jestem po badaniach prenatalnych prywatnie, na poniedziałek mam wizytę w poradni i będę kierowania na amniopunkcje. No niestety u mnie z dzisiejszych badan brak pozytywów,słabo to wygladana wszystko wskazuje na zespol turnera oraz wodniak karku z przegrodami. Muszę liczyć się tym,że do amniopunkcji dzidzia nie dożyje.
Wiem co czujesz 😔 Serce pęka, bo oprócz modlitwy nic nie można zrobić. Mój mały też miał nie dożyć punkcji. I nikt z naszych najbliższych nie jest w stanie nam pomóc. Ja się zamknęłam na wszystkich, z nikim praktycznie nie gadałam. Święta to był dla mnie koszmar... Tak wielki smutek. Mi bardzo pomagała modlitwa i każda Msza Św. Dlatego w Waszej intencji też będę się modlić. Mów maluchowi, żeby walczył 💪 Pros o każdy dzień 🙏
Jestem z Tobą
Razem się martwimy
I w nas siła 💗
 
Jestem po badaniach prenatalnych prywatnie, na poniedziałek mam wizytę w poradni i będę kierowania na amniopunkcje. No niestety u mnie z dzisiejszych badan brak pozytywów,słabo to wygladana wszystko wskazuje na zespol turnera oraz wodniak karku z przegrodami. Muszę liczyć się tym,że do amniopunkcji dzidzia nie dożyje.
Jeśli chcesz coś wiedzieć na temat amnio i w ogóle prenatalnych to ja to już "przerobiłam"
 
reklama
Do góry