reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzęk płodu,omphalocoele,zbyt wolny wzrost dziecka...

A no to tak. Bo w sumie jeśli nie ma wskazań to i tak ciężko by było żeby Cię tam przyjęli :/
Myślę że miałabym szanse jakieś z moją historia w ciąży. Ale skoro nic nie wychodzi i nie mówili mi że muszę tam rodzic to nie będę się pchała na siłę i zabierała miejsce bardziej potrzebującym :) no i nigdy nie wiadomo kiedy się zacznie rodzic więc jak zacznie się w domu to nie zdążę, niby mam około 80km ale to jednak Kraków, korki itp itd
 
reklama
U nas 15 tydzien obrzęk płodu , płyn w opłucnej , wodniak karku o zawrotnej wielkości około 2cm.
Czy jest szansa na jakiejś pozytywne zakończenie w tym przypadku ?
Za tydzień aminopunkcja.
Dziecko jest ruchliwe i bicie serca ma w normie.
Lekarz mówi,że maluch nie dożyje porodu nie ma możliwości takiej.
Chyba lekarze wola nastawiac na najgorsze... Ja też usłyszałam,obrzek wodniak I nie dożyje amniopunkcji. Jestem półtora tyg po amnio 17tc. Potwierdzony zespol turnera. Trzymaj się i bądź dobrej mysli
 
Chyba lekarze wola nastawiac na najgorsze... Ja też usłyszałam,obrzek wodniak I nie dożyje amniopunkcji. Jestem półtora tyg po amnio 17tc. Potwierdzony zespol turnera. Trzymaj się i bądź dobrej mysli
Ciekawe co wyjdzie u nas. Amino we wtorek. Ciekawe jak to sie skończy w naszym przypadku.
Duży ten wodniak? Największy strach jest o to ,że musimy tą ciąże nosić i nosić...
 
reklama
Do góry